Zorganizuj się: 5 Podstawowe akcesoria do smartfonów

Zorganizuj się: 5 Podstawowe akcesoria do smartfonów

Wygląda na to, że w dzisiejszych czasach nie można nawet robić zakupów w sklepie spożywczym bez ogromnego pokazu akcesoriów do telefonów impulsowych. Podczas gdy wiele z nich to czyste śmieci, które tylko zagracają Twoje życie, garść z nich jest naprawdę przydatna. Więc zorganizuj się, przysięgając, że nie będziesz kupował w hype i będziesz trzymał się tylko tego, co najważniejsze.

  1. Ochraniacz ekranu

Ochraniacze ekranu są pierwszą linią obrony przed zarysowaniami i pęknięciami ekranu. Jeszcze lepiej reaguję na ekran dotykowy, gdy mój telefon ma na nim osłonę ekranu.

Te cienkie, samoprzylepne osłony są bardzo tanie, a po prawidłowym nałożeniu na telefon mogą trwać od sześciu miesięcy do roku (często są sprzedawane w trzech opakowaniach po trzy). Na rynku jest ich mnóstwo, a wszystkie mniej więcej działają tak samo.

Niecodzienny jest jednak SleepShield (19,95 do 39,95 dolarów, w zależności od urządzenia). Wygląda jak każdy inny ochraniacz ekranu, ale także filtruje niebieskie światło, które powoduje, że niektórzy ludzie nie czują się senni po zbyt długim gapieniu się na swoje urządzenia. Użyj go, jeśli zazwyczaj czytasz, wysyłasz SMS-y lub surfujesz po sieci w swoim telefonie tuż przed snem.

  1. Case

Kiedy kupiłem swój pierwszy smartfon, tak bardzo spodobał mi się jego elegancki wygląd, że przysięgałem, że nigdy nie ukryję go w walizce. Potem upuściłam telefon i wyszczerbiłam krawędź. Tak bardzo za jego piękno.

Dodawanie futerału do smartfona nie polega na zapewnieniu dostępu do niego, lecz na dodaniu warstwy ochrony przed uderzeniami. Nawet bardzo prosty futerał tworzy dodatkową amortyzację dla Twojego telefonu. Etui obejmuje całą gamę produktów, od praktycznie jednorazowych plastikowych osłon po luksusowe, markowe pancerze. Kupując futerał, szukaj przyzwoitej ochrony przed upadkiem i stylu, który lubisz.

  1. Słuchawki

Słuchawki to obowiązkowe akcesoria do smartfonów. Prawdopodobnie dlatego zestaw jest dołączany do niemal każdego zakupu telefonu. Wkładki douszne, które zostały dostarczone z telefonem, mogą być dobre lub nawet całkiem dobre, ale jeśli słuchasz dużo muzyki lub dużo rozmawiasz przez telefon, prawdopodobnie chcesz mieć słuchawki, które są bardziej odpowiednie dla Twojego stylu życia.

  1. Zapasowa bateria lub ładowarka samochodowa

Jeśli posiadasz samochód, zainwestuj w ładowarkę samochodową do telefonu i zostaw ją w schowku lub środkowej konsoli. Najgorszy czas, aby zobaczyć, jak bateria telefonu skrada się w kierunku zera procent jest wtedy, gdy utkniesz w korku i musisz się z kimś skontaktować.

  1. Ściereczka do czyszczenia

Smukłe ekrany doprowadzają mnie do szału. Trzymam ściereczki do skręcania ekranów przy biurku w domu, w biurze i w torbie. Używam ich każdego dnia. Są małe, niedrogie i nie rzucają się w oczy, bez względu na to, gdzie zdecydujesz się je schować.

Ekran można jeszcze bardziej wyczyścić przy pomocy szprycowania Woosh! Screen Shine lub inny specjalistyczny środek czyszczący. Pamiętaj tylko, aby nigdy nie używać środków do czyszczenia szkła na ekranach dotykowych i większości innych urządzeń elektronicznych.

Niech to będzie proste

Jestem za tym, żeby wszystko było proste. Trzymaj się tylko niezbędnych akcesoriów do telefonów komórkowych, a będziesz miał mniej bałaganu w swoim życiu. Jeśli masz tendencję do chlapania więcej na bibeloty do telefonu, przynajmniej upewnij się, że prawidłowo pozbyć się ich, gdy ich nowość się zużyła.

http://airproduction.pl/

Previous Zalety diety śródziemnomorskiej
Next Tłumaczenia z hiszpańskiego na polski

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Dlaczego kochamy wodoodporne telefony?

Bez względu na to, czy kąpiesz się w basenie z telefonem w bagażniku, czy wrzucasz telefon do kibla, uszkodzenie wody jest irytujące. Jest to drugi najczęstszy powód, dla którego telefony

Life&Style 0 Comments

Tani smartfon z Androidem

Smartfony to niezwykle popularne urządzenia. Większość z nich należy do urządzeń, za które trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych. Na szczęście są już i takie, które mają bardzo dobre podzespoły,

Life&Style 0 Comments

Rosną wydatki świąteczne Polaków

Wydatki na organizację przyjęcia wigilijnego w tym roku będą o około 8 proc. wyższe niż w 2015 roku. Przeciętna polska rodzina zamierza przeznaczyć na ten cel nieco ponad 1 475 zł, o 112 zł

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź