ZARZUTY ZA KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW KRAJANKI BEZ AKCYZY

ZARZUTY ZA KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW KRAJANKI BEZ AKCYZY

Podczas przeszukania samochodu toruńscy policjanci odnaleźli worki z krajanką tytoniową. Okazało się, że było w nich ponad 75 kilogramów pokrojonych tytoniowych liści. Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą toruńskiej komendy postawili zarzuty 75-latkowi. Straty Skarbu Państwa z tytułu nieodprowadzonego podatku wyniosły ponad 75.000 złotych. Teraz mężczyźnie grozi wysoka grzywna oraz do trzech lat pozbawienia wolności.

W środę (26.04) policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą toruńskiej komendy na jednej z ulic Bydgoskiego Przedmieścia zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Okazało się, że mężczyzna podróżujący tym autem przewozi worki z krajanką tytoniową. Jak się okazało było w nich ponad 75 kilogramów rozdrobnionych tytoniowych liści. Wstępne wyliczenia policjantów wskazują, że straty Skarbu Państwa z tytułu nieodprowadzonego podatku wyniosły ponad 75.000 złotych. Mężczyzna już usłyszał zarzut tzw. paserstwa akcyzowego z Kodeksu Karnego Skarbowego.

Teraz grozi mu wysoka grzywna oraz do trzech lat pozbawienia wolności.

Previous 1000 DRZEW NA MINUTĘ
Next KONKURS „POLICJANT SŁUŻBY KRYMINALNEJ 2017R. '' ROZSTRZYGNIĘTY

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

„SNAJPER” Z TORUŃSKICH WRZOSÓW TRAFIŁ DO CELI

21-letni mieszkaniec Torunia znalazł sobie bardzo nietypowe i niebezpieczne „hobby”. Mężczyzna ostrzeliwał z wiatrówki autobusy, wiaty przystankowe i witryny sklepowe. Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali go wczoraj (11.04).

Toruń na Sygnale 0 Comments

TYTOŃ BEZ AKCYZY

Podczas przeszukania samochodu toruńscy policjanci odnaleźli worki z krajanką tytoniową bez polskich znaków akcyzy. Było w nich blisko 100 kg pociętych liści. Należności Skarbu Państwa zostały narażone na uszczuplenie w

Toruń na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY PRZESTĘPSTWA ROZBÓJNICZE

33- latek Teraz nieprędko wyjdzie na wolność, bowiem ciąży na nim kilkuletni wyrok pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Toruniu w minionym roku wystawił za tym mężczyzną, aż dwa listy gończe

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź