Wyciskarki wolnoobrotowe: Hurom One Stop H-A1

Wyciskarki wolnoobrotowe: Hurom One Stop H-A1

Ktoś z Was może powiedzieć, że mam obsesję na punkcie wyciskarek do soków. Na pewno tego tematu zbyt szybko nie zostawię. Bardzo szybko po pierwszym kontakcie z tym urządzeniem podjąłem decyzję o próbie numer 2. Poprzednim razem testowałem urządzenie kosztujące ponad tysiąc złotych. Tym razem limit cenowy podnoszę o kolejny tysiąc. Czy droższa wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop H-A1 jest rzeczywiście lepsza od swojej tańszej koleżanki? Czy jest warta tego, aby wydać na nią sporą kwotę? Czy naprawdę za wyciskarkę do soków do domowego użytku warto zapłacić ponad dwa tysiące złotych? Postanowiłem to sprawdzić osobiście.

Jakie możliwości ma wyciskarka Hurom One Stop H-A1?

To, że do górnego pojemnika tej wyciskarki można wrzucić dowolne składniki, aby przygotować z nich sok na pewno jest jedną z jej zalet. Do tego przygotowanie soku nie wymaga od nas żadnego wysiłku. Składniki są cięte w sposób automatyczny. Do misy, w której będzie powstawała pożądana mikstura zostaną przeniesione w sposób samoistny. Duży wlot sprawia, że wszystko pomieści się bez najmniejszego problemu. W przypadku modelu, który opisywałem wcześniej wiele osób uskarżało się, że jest ona za wąski. W efekcie stawiając na Hurom One Stop H-A-1 mamy mnóstwo czasu, urządzenie śmiało może pracować bez żadnego nadzoru z naszej strony. Na pewno jest to cecha, którą doceni mnóstwo kobiet. W czasie, gdy wyciskarka przygotowuje sok, można zająć się zupełnie czym innym.

Prosta konstrukcja przekłada się na prostą obsługę

Prosta konstrukcja tego modelu wyciskarki to także jej ogromna zaleta. Nie ma najmniejszych problemów z tym, aby ją umyć. Misę i zębatkę zdemontujemy bardzo szybko. Co ważne, nie musimy podstawiać pod kran całego urządzenia. W efekcie nie nie musimy obawiać się, że zamoczymy jakiś element, który nie powinien mieć kontaktu z wodą.

Do tego waga One Stop jest dość duża, mycie całego urządzenia pod kranem byłoby naprawdę mało komfortowe. Ogromną zaletą, którą szczególnie docenią osoby, które chciałyby przygotowywać jednorazową większą ilość soków czy koktajli jest możliwość zamontowania dodatkowej komory na składniki. Dodatkowo producent dołączył wiele drobnych elementów, które sprawiają, że One Stop jest bardzo komfortowa w użytkowaniu, solidna i praktyczna. Urządzenie jest przy tym bardzo bezpieczne. Włącza się tylko wtedy, gdy klapa zostanie prawidłowo zamknięta. A to oznacza, że małe dzieci jej raczej nie zdołają uruchomić.

Wyciskarka Hurom One Stop H A-1 pracuje bardzo szybko. Jest wydajna i bardzo wygodna w użyciu. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop H A-1 ma naprawdę wiele zalet. Przygotowanie zdrowych i szybkich posiłków nawet dla dużej rodziny jest bardzo proste i przyjemne. Wciąż jednak trudno jest mi odpowiedzieć na pytanie, czy jest ona warta tego, aby zapłacić za nią znacznie więcej? Na pewno przygotowując sok tylko dla jednej czy dwóch osób można to zrobić równie efektywnie, ale znacznie taniej. Decyzję o tym, czy kupić One Stop H A-1 każdy więc powinien podjąć sam.

Więcej na http://wyciskarkiwarszawa.pl/

Previous Kosmetyki mineralne - jak wykonać makijaż kosmetykami mineralnymi?
Next Jak kolor płytek wpływa na nastrój?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Kosmetyki mineralne – jak wykonać makijaż kosmetykami mineralnymi?

Kosmetyki mineralne chętnie kupowane są przez kobiety, które mają cerę wrażliwą i są skłonne do alergii, ponieważ są one naturalne, delikatne i nie będą powodować uczuleń. Dobrze jednak będzie pamiętać,

Life&Style 0 Comments

Dla kogo przeznaczone są okulary progresywne

Masz problemy z czytaniem lub widzeniem przedmiotów z bliska? Może próbowałeś nosić przy sobie zakupione w sklepie czytniki, ale Twój okulista sugeruje soczewki progresywne. Powinieneś się zanurzyć? Co to są

Life&Style 0 Comments

Tani smartfon z Androidem

Smartfony to niezwykle popularne urządzenia. Większość z nich należy do urządzeń, za które trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych. Na szczęście są już i takie, które mają bardzo dobre podzespoły,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź