WŁAMYWAŁ SIĘ I KRADŁ SAMOCHODY

WŁAMYWAŁ SIĘ I KRADŁ SAMOCHODY

Toruńscy policjanci zatrzymali 19-latka podejrzanego o kradzież 4 samochodów i włamania do kolejnych sześciu aut. Poza tym mężczyzna odpowie za kradzież metalowych przęseł ogrodzeniowych. 19-latek już usłyszał zarzuty. Teraz może mu grozić do 10 lat więzienia.

W środę (19.04) policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 19-latka, którego podejrzewali o kradzież metalowych  przęseł ogrodzeniowych. Do tego zdarzenia doszło w połowie kwietnia na ul. Towarowej. Nieznany początkowo sprawca z jednej z działek ukradł metalowe elementy. Policjanci pracujący nad tą sprawą zdobyli informacje, które wskazywały, że za tym przestępstwem stoi 19-letni mieszkaniec Mokrego Przedmieścia. Szybko wyszło na jaw, że sprawa kradzieży metalowych paneli jest dopiero początkiem kłopotów tego mężczyzny. Okazało się, że działalnością nastolatka już wcześniej zainteresowani byli kryminalni z toruńskiej komendy. Ci wytypowali go jako sprawcę czterech kradzieży aut do jakich doszło w ostatnich tygodniach. Ponadto policjanci zebrali informacje, które wskazywały, że ten sam mężczyzna włamał się do kolejnych sześciu samochodów. 19-latek ukradł trzy volkswageny (w tym dwa golfy i jednego passata) oraz rovera. Za każdym razem straty wynosiły kilka tysięcy złotych. Poza tym mężczyzna wybijał szyby lub w inny sposób otwierał drzwi samochodów i kradł z ich wnętrza wartościowe przedmioty. W ten sposób jego łupem padły przedmioty pozostawione w sześciu kolejnych autach (między innymi drobne pieniądze oraz nawigacje i radia). Włamywacz działał od początku roku na terenie Chełmińskiego Przedmieścia. Ostatecznie materiał dowodowy, który zebrali kryminalni pozwolił na przedstawienie mu 11 zarzutów.

Teraz 19-latkowi może grozić do 10 lat więzienia.

Previous POLICJANT RATOWAŁ DESPERATA
Next POWAŻNY WYPADEK NA MOŚCIE W TORUNIU

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

RODZINNIE Z NARKOTYKAMI

Do przeszukiwanego mieszkania 58- latki przyszedł mężczyzna, który chciał kupić narkotyki. Policjanci bardzo szybko ustalili, że w obrocie zakazanymi środkami uczestniczył 34- letni siostrzeniec kobiety. Oboje usłyszeli zarzuty. W miniony

Toruń na Sygnale 0 Comments

WŁAMALI SIĘ I PODPALILI POMIESZCZENIA GOSPODARCZE

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch włamywaczy. Mężczyźni zerwali kłódki i dostali się do pomieszczeń gospodarczych. Dwóch 33-latków z wnętrza jednego ze schowków wyniosło narzędzia. Po wszystkim wzniecili w pomieszczeniach

Toruń na Sygnale 0 Comments

USŁYSZAŁ DZIEWIĘĆ ZARZUTÓW

Podczas zatrzymania kopał policjantów a jednego z nich ugryzł. Funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. Oprócz kradzieży drogich perfum udowodnili mu także paserstwo roweru. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź