Włamywacz i jego wspólniczka nie unikną kary

Włamywacz i jego wspólniczka nie unikną kary

Kryminalni z komisariatu w Chełmży ustalili kto stoi za włamaniem do domu jednorodzinnego. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i jego konkubinę, która pomagała mu w przestępstwie. W ich mieszkaniu policjanci natrafili na amfetaminę i marihuanę. Kobieta już usłyszała zarzuty za pomocnictwo we włamaniu. Mężczyzna odpowie za włamanie i posiadanie narkotyków.

Wczoraj (25.07) kryminalni z komisariatu w Chełmży zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy mają związek z włamaniem do domku jednorodzinnego w Łysomicach. Do tego zdarzenia doszło pod koniec marca tego roku. Sprawca wybił szybę i w ten sposób dostał się do domu. Z wnętrza skradł sprzęt elektroniczny, elektronarzędzia i rower. Straty wyniosły kilkanaście tysięcy złotych. Kryminalni, którzy wnikliwie przeanalizowali ślady i dowody zebrane w miejscu przestępstwa wytypowali osoby, które mogły stać za tym włamaniem. Okazało się, że to zatrzymany 33-latek wyniósł rzeczy z domu a jego 27-letnia konkubina pomagał mu przenieść je przez ogrodzenie a potem ukryć. Podczas przeszukania ich miejsca zamieszkania policjanci natrafili na amfetaminę i marihuanę (w sumie blisko 5 gramów). Okazało się, że narkotyki były własnością 33-latka. Kryminalni odzyskali także znaczną część skradzionego mienia.

27-latka już usłyszała zarzuty za pomocnictwo we włamaniu. 33-latek jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty za włamanie i posiadanie narkotyków. Obojgu grozi teraz do 10 lat więzienia.

Previous Zatrzymany podczas próby wyłudzenia pożyczki
Next Telefony Xiaomi Redmi Note

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zatrzymani przez dzielnicowych, gdy przewozili narkotyki

Mieszkanka Aleksandrowa Kujawskiego i mieszkaniec Torunia podróżowali hondą wraz z dwójką małych dzieci. Matka maluchów miała sądowy zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący ją do lutego 2020 roku. Gdy policjanci odnaleźli w

Wiadomości 0 Comments

BEZPIECZNIEJ W TORUNIU

W ramach kolejnego już porozumienia podpisanego przez Prezydent Miasta Torunia Michała Zaleskiego i Komendant Miejski Policji w Toruniu insp. Macieja Lewandowskiego kolejny już miesiąc więcej patroli pojawia się w naszym

Wiadomości 0 Comments

Dla tych, którym „Bezpiecznie chce się żyć”

Wczoraj w auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu , przy ul. Gagarina odbyło się sympozjum ,,Bezpiecznie chce się żyć”. Patronat nad wydarzeniem miało Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Warszawie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!