Włamał się na plebanię i postanowił odpocząć

Włamał się na plebanię i postanowił odpocząć

Policjanci zatrzymali 21-latka, który w nocy włamał się na jedną z plebanii w Toruniu. Wszystko wskazuje na to, że po wszystkim postanowił odpocząć na miejscu zdarzenia, bowiem mundurowi zastali go leżącego w jednym z pomieszczeń. Odpowie za usiłowanie włamania.

W nocy ze środy na czwartek ( 28/29.08.2019) około godziny 3.20 dyżurny toruńskiej komendy został powiadomiony przez wikarego, że nieznany mu, agresywny mężczyzna próbuje sforsować drzwi wejściowe do parafii  w Toruniu. Na miejsce udali się funkcjonariusze z Komisariatu Policji Toruń – Śródmieście. Policjanci zastali mężczyznę, którego dotyczyło zgłoszenie już w pomieszczeniach plebanii. Widok był zaskakujący, bowiem mężczyzna leżał na kuchennej posadzce. Był on pod wyraźnym wpływem alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Za czyn ten grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Previous Kryminalni z Torunia przejęli ponad 100 kg krajanki
Next DILER WPADŁ PODCZAS NARKOTYKOWEJ TRANSAKCJI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

MÓGŁ WYWOŁAĆ POŻAR, ODPOWIE ZA KRADZIEŻ PRĄDU

Policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali 55-latka, który korzystał z energii elektrycznej z pominięciem licznika. Mężczyzna o mało co nie doprowadził do pożaru. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty za nielegalny

Wiadomości 0 Comments

Dla tych, którym „Bezpiecznie chce się żyć”

Wczoraj w auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu , przy ul. Gagarina odbyło się sympozjum ,,Bezpiecznie chce się żyć”. Patronat nad wydarzeniem miało Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Warszawie.

Wiadomości 0 Comments

Wypadek z udziałem motocyklisty

W niedzielę wieczorem doszło do wypadku na skrzyżowaniu Poznańskiej z ul. Podgórską. Kierujący osobową mazdą nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki honda. Motocyklista trafił do szpitala. W  niedzielę  (13.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź