UPRAWIAŁ KONOPIE W MIESZKANIU

UPRAWIAŁ KONOPIE W MIESZKANIU

Kryminalni z toruńskiej komendy zatrzymali 23-latka podejrzanego o łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Funkcjonariusze w mieszkaniu odkryli plantację marihuany. Kilkunastu krzaków konopi doglądał zatrzymany na miejscu „plantator”. Prokurator zadecydował, że do zakończenia postępowania mężczyzna będzie objęty policyjnym dozorem. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

W piątek (21.04) policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu doprowadzili do prokuratury 23-latka podejrzanego o łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Mężczyzna został zatrzymany dzień wcześniej przez policjantów zajmujących się walką z przestępczością narkotykową z toruńskiej komendy. 23-latek w swoim domu uprawiał marihuanę. Funkcjonariusze już od pewnego czasu mieli podejrzenia, że ten mężczyzna może łamać prawo. Okazało się, że i tym razem ich typowania były trafne. Podczas przeszukania mieszkania w jednym z pokoi funkcjonariusze odnaleźli nielegalną plantację konopi indyjskich oraz profesjonalne środki do uprawy roślin, oświetlenie i wentylatory wspomagające wzrost Na miejscu roślin doglądał właśnie 23-latek. Kryminalni zabezpieczyli w sumie 10 krzewów. Sadzonki były we wstępnym etapie rozwoju, natomiast gdyby osiągnęły pełną dojrzałość to można by z nich wyprodukować ponad 200 gramów gotowego narkotyku. Oprócz tego mężczyzna miał blisko pół kilograma gotowego suszu roślinnego. Wstępne testy wykazały, że zawiera on marihuanę. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Już usłyszał zarzut za uprawę konopi i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zadecydował, że 23-latek do czasu zakończenia postępowania będzie objęty policyjnym dozorem. Poza tym mężczyzna nie będzie mógł opuścić kraju.

Teraz może mu  grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous POWAŻNY WYPADEK NA MOŚCIE W TORUNIU
Next ARESZTOWANY SPRAWCA SOBOTNIEGO WYPADKU

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

PIJANEGO KIEROWCĘ DOGONIŁ ROWEREM

Funkcjonariusz policji w czasie wolnym od służby zatrzymał jadącego slalomem pijanego kierowcę. 37 – letni mężczyzna miał 3 promile alkoholu w organizmie. Wczoraj wieczorem policjant służący na co dzień w

Toruń na Sygnale 0 Comments

HONDA POTRĄCIŁA 81-LATKĘ

W sobotę (28.01) na Szosie Chełmińskiej w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów z toruńskiej drogówki wynika, że 42-latek kierujący osobową hondą potrącił 81-latkę przechodzącą przez jezdnię.

Toruń na Sygnale 0 Comments

WPADŁ Z NARKOTYKAMI PODCZAS LEGITYMOWANIA

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie zatrzymali 21-latka, który miał przy sobie ponad 35 gramów marihuany i ponad 8 gramów amfetaminy. Mężczyzna wpadł podczas legitymowania. Teraz może mu grozić do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź