TYTOŃ BEZ AKCYZY

TYTOŃ BEZ AKCYZY

Podczas przeszukania samochodu toruńscy policjanci odnaleźli worki z krajanką tytoniową bez polskich znaków akcyzy. Było w nich blisko 100 kg pociętych liści. Należności Skarbu Państwa zostały narażone na uszczuplenie w kwocie ponad 90.000 złotych z tytułu nieodprowadzonego podatku. Zatrzymanemu 39-latkowi grozi wysoka grzywna oraz do trzech lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (15.09) policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą toruńskiej komendy na jednym z parkingów przy ul. Legionów zabezpieczyli blisko 100 kilogramów krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy. Worki z tytoniem ukryte były w samochodzie. Do policyjnej celi trafił 39-latek. Funkcjonariusze oszacowali, że należności Skarbu Państwa zostały narażone na uszczuplenie w kwocie ponad 90.000 złotych z tytułu nieodprowadzonego podatku. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut tzw. paserstwa akcyzowego z Kodeksu Karnego Skarbowego. Funkcjonariusze zapowiadają, że to nie koniec tej sprawy. Kryminalni podejrzewają, że 39-latek nie tylko przewoził krajankę tytoniową, ale mógł być również zamieszany w nielegalną produkcję podrabianych papierosów.
Teraz grozi mu wysoka grzywna oraz do trzech lat pozbawienia wolności.
Previous ODBLASKI RATUJĄ ŻYCIE
Next Smartfony Samsung Galaxy A

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

POBILI GO I OKRADLI

65 – latek z Torunia przypadkowo poznał dwóch mężczyzn. Z przygodnie poznanymi ludźmi poszedł w okolicę ulicy Dybowskiej, gdzie usiedli na terenie zielonym w celu wypicia alkoholu. Niestety zamiast tego

Toruń na Sygnale 0 Comments

ARESZT I DOZÓR W SPRAWIE ZABÓJSTWA

Wczoraj (19.04) kryminalni z toruńskiej komendy doprowadzili do miejscowego sądu dwóch mężczyzn podejrzanych w sprawie tragicznego w skutkach wydarzenia z poniedziałkowej nocy. Sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie dla 19-latka i

Toruń na Sygnale 0 Comments

ZDERZENIE MOTOROWERU I OSOBÓWKI W ZŁEJWSI MAŁEJ

W piątek (24.02) w Złejwsi Małej doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy drogówki wynika, że motorower zderzył się z osobową skodą. W wyniku zdarzenia obrażenia odniósł kierujący jednośladem.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź