Tragiczny w skutkach wypadek

Tragiczny w skutkach wypadek

Wczoraj (08.09) na ul. Wschodniej w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że osobowy nissan qashqai wypadł z drogi i uderzył w słup trakcji tramwajowej. Po uderzeniu pojazd stanął w płomieniach. W wyniku tego zderzenia śmierć na miejscu poniosła osoba kierująca autem. Policjanci ustalają jej tożsamość i wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia wypadku.

Wczoraj (08.09) krótko po godz. 20:00 na ul. Wschodniej w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że nissan qashqai jadący ul. Wschodnią od strony mostu Gen. Elżbiety Zawackiej na wysokości skrzyżowania z ul. Rydygiera wypadł z jezdni i uderzył w słup trakcji tramwajowej. Po zderzeniu pojazd stanął w płomieniach. Niestety w wyniku zderzenia i pożaru osoba kierująca pojazdem zmarła na miejscu. Policjanci ustalają teraz jej tożsamość i wyjaśniają okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia.
Previous Policjanci kryminalni trafnie wytypowali sprawców
Next Opel potrącił 12-latkę

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

ARESZTOWANI OSZUŚCI METODĄ NA „POLICJANTA”

Działali metodą oszustwa na policjanta Centralnego Biura Śledczego. 62-latce pieniądze pomógł uratować pracownik banku, który zawiadomił policjantów. W miniony piątek ( 01.12.2017) stosunku do dwóch 35- latków z powiatu płockiego

Toruń na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY UKRYŁ SIĘ W MIESZKANIU

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali poszukiwanego listem gończym 51-latka. Mężczyzna schował się w mieszkaniu i nie otwierał drzwi. Nie wywiódł jednak policjantów w pole i trafił za kraty.

Toruń na Sygnale 0 Comments

WYPADEK NA SZOSIE LUBICKIEJ W TORUNIU

Wczoraj (15.08) na skrzyżowaniu Szosy Lubickiej i ul. Rydygiera w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że osobowe volvo uderzyło w slup latarni oświetleniowej. Cztery osoby podróżujące

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!