Tragiczny w skutkach wypadek

Tragiczny w skutkach wypadek

Wczoraj (08.09) na ul. Wschodniej w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że osobowy nissan qashqai wypadł z drogi i uderzył w słup trakcji tramwajowej. Po uderzeniu pojazd stanął w płomieniach. W wyniku tego zderzenia śmierć na miejscu poniosła osoba kierująca autem. Policjanci ustalają jej tożsamość i wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia wypadku.

Wczoraj (08.09) krótko po godz. 20:00 na ul. Wschodniej w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że nissan qashqai jadący ul. Wschodnią od strony mostu Gen. Elżbiety Zawackiej na wysokości skrzyżowania z ul. Rydygiera wypadł z jezdni i uderzył w słup trakcji tramwajowej. Po zderzeniu pojazd stanął w płomieniach. Niestety w wyniku zderzenia i pożaru osoba kierująca pojazdem zmarła na miejscu. Policjanci ustalają teraz jej tożsamość i wyjaśniają okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia.
Previous Policjanci kryminalni trafnie wytypowali sprawców
Next Opel potrącił 12-latkę

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

„SNAJPER” Z TORUŃSKICH WRZOSÓW TRAFIŁ DO CELI

21-letni mieszkaniec Torunia znalazł sobie bardzo nietypowe i niebezpieczne „hobby”. Mężczyzna ostrzeliwał z wiatrówki autobusy, wiaty przystankowe i witryny sklepowe. Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali go wczoraj (11.04).

Toruń na Sygnale 0 Comments

WPADŁ POSZUKIWANY CZTEREMA LISTAMI GOŃCZYMI

33- latek poszukiwany czterema listami gończymi wpadł w ręce kryminalnych toruńskiej komendy. Wiedząc, że ciążą na nim wyroki z przeszłości ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Najbliższe kilka lat przyjdzie mu

Toruń na Sygnale 0 Comments

JECHAŁ POD PRĄD, BYŁ PIJANY I MIAŁ ZAKAZ

Dwa przestępstwa jednocześnie popełnił 38-letni kierowca osobowego renault. Policjanci zatrzymali go w Lubiczu Dolnym na ul. Toruńskiej, bo jechał pod prąd. Mężczyzna naruszył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i kierował autem

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!