Śmiertelny wypadek na ul. Olsztyńskiej

Śmiertelny wypadek na ul. Olsztyńskiej

W piątek (28.09) na ul. Olsztyńskiej w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że osobowa skoda superb potrąciła 46-latka. W wyniku tego zderzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia i proszą o kontakt świadków tego wypadku.

W piątek (28.09) około 21:30 na skrzyżowaniu ul. Olsztyńskiej i Barwnej w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że 40-latek kierujący skodą superb jadąc od strony ul. Wapiennej w kierunku centrum na w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych potrącił 46-latka. Niestety w wyniku zderzenia pieszy zmarł na miejscu. Policjanci ustalili, że kierowca skody był trzeźwy. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia.
Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.
Previous Nie żyje 36-letni mężczyzna
Next Samolot awaryjnie lądował na Wiśle

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci kryminalni trafnie wytypowali sprawców

Policjanci kryminalni trafnie wytypowali dwóch sprawców, którzy wspólnie dokonali trzech przestępstw. Aresztowanemu w minionym tygodniu 38 -latkowi dodatkowo udowodnili włamanie i kradzież. Teraz obu im grozi do 12 lat więzienia.

Wiadomości 0 Comments

ODBLASKI RATUJĄCE ŻYCIE

Dzisiaj (11.09) odbyła się inauguracja akcji „Jestem widoczny, jestem bezpieczny”. Przedsięwzięcie potrwa do końca tygodnia. Główny organizator Caritas Diecezji Toruńskiej planuje w tym roku przekazać dzieciom z Torunia i powiatu

Wiadomości 0 Comments

SPOTKANIE Z SENIORAMI

W minionym tygodniu komendant Komisariatu Policji w Chełmży wraz z dzielnicowi spotkali się z trzydziestoosobową grupą seniorów z fundacji AMICUS. Wszystko po to, żeby omówić zagrożenia i przestrzec członków fundacji

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź