Śmiertelny wypadek na ul. Olsztyńskiej

Śmiertelny wypadek na ul. Olsztyńskiej

W piątek (28.09) na ul. Olsztyńskiej w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że osobowa skoda superb potrąciła 46-latka. W wyniku tego zderzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia i proszą o kontakt świadków tego wypadku.

W piątek (28.09) około 21:30 na skrzyżowaniu ul. Olsztyńskiej i Barwnej w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że 40-latek kierujący skodą superb jadąc od strony ul. Wapiennej w kierunku centrum na w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych potrącił 46-latka. Niestety w wyniku zderzenia pieszy zmarł na miejscu. Policjanci ustalili, że kierowca skody był trzeźwy. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności oraz przyczyny tego zdarzenia.
Wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112.
Previous Nie żyje 36-letni mężczyzna
Next Samolot awaryjnie lądował na Wiśle

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Artykuły biurowe – duży wybór różnych propozycji

Praca w biurze bez wątpienia skupia się obecnie na wykonaniu zadań przy pomocy komputera, który zdecydowanie ułatwia wypełnienie biurowych obowiązków bez większych problemów i opóźnień. Komputery między innymi istotnie wpływają

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI APELUJĄ O OSTROŻNOŚĆ

Policjanci apelują do kierowców. W sezonie letnim przybywa innych uczestników ruchu drogowego. Nasza uwaga powinna być maksymalnie skupiona na drodze, gdzie częściej niż w innym okresie pojawiać się będą piesi,

Wiadomości 0 Comments

Poszukiwany ukrył się w mieszkaniu

Policjanci z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali poszukiwanego listem gończym 33-latka. Mężczyzna schował się w mieszkaniu i nie otwierał drzwi. Nie wywiódł jednak policjantów w pole i trafił za kraty.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!