Poszukujemy świadków śmiertelnego wypadku

Poszukujemy świadków śmiertelnego wypadku

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują świadków wypadku, który miał miejsce 26 lipca w Chorągiewce (gm. Wielka Nieszawka). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy toruńskiej drogówki wynika, że motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery ochronne. 38-latek zmarł w szpitalu. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu prowadzi pod nadzorem prokuratury postępowanie w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 26 lipca w Chorągiewce (gm. Wielka Nieszawka). Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem 38-latek jadąc drogą krajową nr 15 w kierunku Inowrocławia stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawe pobocze uderzając w barierę ochronną. Tam spadł z motocykla, a pojazd przejechał przez lewe pobocze i wpadł do rowu. Niestety 38-latek, po przewiezieniu do szpitala, zmarł.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 i 997.

Previous Areszt za wymuszenia rozbójnicze
Next Pojechali ratować psa, zatrzymali mężczyznę z narkotykami

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

ARESZT DLA PODEJRZANEGO O ZABÓJSTWO

Wczoraj tj. 20.08.2017 kryminalni z toruńskiej komendy doprowadzili do Sądu Rejonowego w Toruniu 30 latka, który został zatrzymany do zdarzenia przy ul. Warszawskiej. Mężczyzna z ust śledczych usłyszał zarzut zabójstwa.

Toruń na Sygnale 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI MARIHUANĘ

Kryminalni toruńskiej komendy w jednym z mieszkań na osiedlu Wrzosy odnaleźli ponad 55 gramów marihuany. Za kraty trafił 24-latek. Teraz za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do

Toruń na Sygnale 0 Comments

ARTYLERYJSKI ZAPALNIK W PANDZIE

Kobieta porządkując swoją działkę rekreacyjną znalazła metalowy i skorodowany przedmiot, który wyglądem wzbudzał jej podejrzenie, że może być niewybuchem. Wobec tego owinęła przedmiot w folię, położyła na wycieraczce przed siedzeniem

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź