Poszukujemy świadków śmiertelnego wypadku

Poszukujemy świadków śmiertelnego wypadku

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują świadków wypadku, który miał miejsce 26 lipca w Chorągiewce (gm. Wielka Nieszawka). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy toruńskiej drogówki wynika, że motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery ochronne. 38-latek zmarł w szpitalu. Świadków tego zdarzenia prosimy o kontakt.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Toruniu prowadzi pod nadzorem prokuratury postępowanie w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 26 lipca w Chorągiewce (gm. Wielka Nieszawka). Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem 38-latek jadąc drogą krajową nr 15 w kierunku Inowrocławia stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawe pobocze uderzając w barierę ochronną. Tam spadł z motocykla, a pojazd przejechał przez lewe pobocze i wpadł do rowu. Niestety 38-latek, po przewiezieniu do szpitala, zmarł.

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 i 997.

Previous Areszt za wymuszenia rozbójnicze
Next Pojechali ratować psa, zatrzymali mężczyznę z narkotykami

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

CUCIŁA KOLEŻANKĘ BIAŁYM PROSZKIEM

Mowa o 38 -letniej mieszkance Torunia, która cuciła omdlałą koleżankę wcierając jej w dziąsła biały proszek. Funkcjonariusz odnaleźli przy niej środki narkotyczne. Teraz odpowie za ich posiadanie. Wczorajszej nocy tj.

Toruń na Sygnale 0 Comments

ARESZT DLA SPRAWCY ZABÓJSTWA

Wczoraj na podstawie zgromadzonego przez śledczych materiału dowodowego toruński sąd aresztował 24 –latka, który usłyszał zarzut zabójstwa mieszkańca Kończewic. Teraz mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w celi. Nadal grozi mu

Toruń na Sygnale 0 Comments

KRYMINALNI ODNALEŹLI AMFETAMINĘ I MARIHUANĘ

Wczoraj (21.09) policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu zatrzymali 20-latka, który w mieszkaniu miał ponad 40 gramów marihuany i ponad 20 gramów amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i jeszcze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!