Poszukujemy 17-latka z powiatu toruńskiego

Poszukujemy 17-latka z powiatu toruńskiego

Toruńska policja poszukuje zaginionego Kacpra Kubiaka, 17 – latka z naszego powiatu, który nie powrócił do placówki wychowawczej znajdującej się na terenie województwa mazowieckiego, w której wcześniej przebywał.

Osoby, które zauważą zaginionego mogą się kontaktować z dyżurnymi Komendy Miejskiej Policji w Toruniu lub  Komisariatu Policji w Dobrzejewicach lub numerem alarmowym 112.
Komisariat Policji w Dobrzejewicach prowadzi poszukiwania za zaginionym nieletnim :
Kacprem Kubiakiem
urodzonym w 2002 r
w Toruniu

Chłopak na stałe zamieszkuje w powiecie toruńskim. W  dniu 05-01-2020 r  oddalił się i  nie wrócił do placówki wychowawczej na terenie województwa mazowieckiego.
Zaginiony ma około 168 cm wzrostu, waży około 65 kg, niebieskie oczy, włosy ciemny blond, krótko ostrzyżone oraz  trądzik na twarzy. Mógł  być ubrany w jeansowe spodnie koloru niebieskiego, czarną bluzę z kapturem i czarną kurtkę z białymi wstawkami oraz  czarne sportowe buty.
W przypadku uzyskania informacji o zaginionym proszę o kontakt z Dyżurnym  Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pod numerem 56 641 23 68 lub 56 641 23 69 lub dyżurnym  Komisariatu Policji  Dobrzejewice, tel. 56 641 29 00.
Previous Kryminalni odnaleźli narkotyki
Next Nie żyje 71-letnia kobieta

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI PODCZAS MROZÓW

Na termometrach ujemne temperatury. Nie zapominajmy, że są osoby, które ten czas spędzają na dworcach, ławkach, klatkach schodowych czy w opuszczonych budynkach lub śmietnikach. Toruńscy policjanci apelują o zgłaszanie przypadków,

Wiadomości 0 Comments

Oszust trafił do aresztu

Kryminalni z komisariatu na toruńskim Rubinkowie zatrzymali 68-latka podejrzanego o oszustwa i kradzież. Mężczyzna pukał do drzwi przypadkowych mieszkań i wyłudzał pieniądze pod pozorem odbioru paczki dla rodziny. Z jednego

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI KONTROLUJĄ AUTOKARY

Zbliża się czas zorganizowanych wyjazdów na wycieczki, kolonie i różnego rodzaju obozy. Każdy z uczestników podróży powinien bezpiecznie dotrzeć do celu podróży. Aby tak się stało, policjanci z Wydziału Ruchu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź