Poszukujemy 17-latka z powiatu toruńskiego

Poszukujemy 17-latka z powiatu toruńskiego

Toruńska policja poszukuje zaginionego Kacpra Kubiaka, 17 – latka z naszego powiatu, który nie powrócił do placówki wychowawczej znajdującej się na terenie województwa mazowieckiego, w której wcześniej przebywał.

Osoby, które zauważą zaginionego mogą się kontaktować z dyżurnymi Komendy Miejskiej Policji w Toruniu lub  Komisariatu Policji w Dobrzejewicach lub numerem alarmowym 112.
Komisariat Policji w Dobrzejewicach prowadzi poszukiwania za zaginionym nieletnim :
Kacprem Kubiakiem
urodzonym w 2002 r
w Toruniu

Chłopak na stałe zamieszkuje w powiecie toruńskim. W  dniu 05-01-2020 r  oddalił się i  nie wrócił do placówki wychowawczej na terenie województwa mazowieckiego.
Zaginiony ma około 168 cm wzrostu, waży około 65 kg, niebieskie oczy, włosy ciemny blond, krótko ostrzyżone oraz  trądzik na twarzy. Mógł  być ubrany w jeansowe spodnie koloru niebieskiego, czarną bluzę z kapturem i czarną kurtkę z białymi wstawkami oraz  czarne sportowe buty.
W przypadku uzyskania informacji o zaginionym proszę o kontakt z Dyżurnym  Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pod numerem 56 641 23 68 lub 56 641 23 69 lub dyżurnym  Komisariatu Policji  Dobrzejewice, tel. 56 641 29 00.
Previous Kryminalni odnaleźli narkotyki
Next Nie żyje 71-letnia kobieta

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zarzuty za posiadanie i handel bronią i amunicją

Kryminalni z toruńskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o nielegalne posiadanie broni i amunicji. W ich domach policjanci zabezpieczyli przedmioty zawierające materiały wybuchowe, amunicję i elementy broni palnej. 33-latek z

Wiadomości 0 Comments

Aresztowani za rozbój, wymuszenie i pozbawienie wolności

Dzisiaj (23.03) kryminalni z toruńskiej komendy doprowadzili do sądu trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój, wymuszenie i pozbawienie wolności. Przestępcy, grożąc pistoletami ukradli pokrzywdzonemu pieniądze i chcieli wymusić na nim wzięcie

Wiadomości 0 Comments

Konfrontacja zakończona w szpitalu

Do 3 lat więzienia grozi sześcioosobowej grupie mężczyzn, którzy wdali się w bójkę. Do zdarzenia doszło przed wejściem na Dworzec Główny PKP. Jeden z uczestników trafił do szpitala z obrażeniami

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź