Politura marki glaze – czym się wyróżnia

Politura marki glaze – czym się wyróżnia

Zapaleni detaliści często zniechęcają się do posiadania białego samochodu, ponieważ są znani z tego, że trudno im osiągnąć głębokie wykończenie, które zazwyczaj kojarzy się z samochodami o ciemniejszych kolorach. Nadanie białemu samochodowi blasku jest tak samo ważne z punktu widzenia techniki, jak i stosowania specjalistycznych produktów do samochodów lekkich – więc zapoznaj się z tym artykułem, aby dowiedzieć się, jak nadać białemu samochodowi blask!

Naturalna jasność białego samochodu oznacza, że oczy są odciągane od brudu i skupiają się na białym lakierze. Dzięki odpowiedniemu procesowi mycia i produktom wykończeniowym łatwo uzyskać głęboki połysk na każdym białym samochodzie!

Głównym celem czyszczenia białego samochodu jest zmniejszenie efektu żółknięcia zanieczyszczeń i rzeczywiste wzmocnienie koloru. To właśnie to sprawia, że biała kolorystyka nabiera blasku i blasku!

W tym przewodniku nauczę cię, jak sprawić, by twój biały samochód błyszczał w 3 prostych krokach! Przekażę ci również rekomendacje dotyczące najlepszych produktów na rynku, które pozwolą ci wydobyć jasny biały połysk z twojego lakieru!

3 Proste kroki do nadania białemu samochodowi blasku

1 – Czyszczenie i dekontaminacja

Zanim cokolwiek się stanie, konieczne jest całkowite oczyszczenie i odkażenie białego lakieru. Ma to na celu usunięcie z lakieru wszelkich zabrudzeń i osadzonych zanieczyszczeń.

Więcej informacji na temat czyszczenia i dekontaminacji można znaleźć w moim przewodniku.

2 – Glazura

Szkliwo jest produktem stosowanym na lakierze w celu ukrycia/maskowania niedoskonałości bez ich faktycznego usuwania. Niektóre glazury zawierają lekkie materiały ścierne, które pomagają w usuwaniu lekkich śladów zawirowań. Szkliwa są bardzo skuteczne w wypełnianiu niedoskonałości, co pozwala na bardziej równomierne odbijanie światła od farby.

Jeśli nie masz czasu na polerowanie samochodu, to glazura jest świetną alternatywą, która ukryje rysy, tworząc gładkie i błyszczące wykończenie lakieru.

Naucz się jak używać glazury do maskowania niedoskonałości na białym samochodzie.

3 – Wosk

Woskowanie samochodu nie jest niczym przełomowym i od dziesięcioleci jest głównym krokiem w detalach samochodowych!

Po oszkleniu farby chcesz zablokować te wypełniacze i chronić błyszczące wykończenie przed środowiskiem. Wosk zwiększa również połysk i jasność białego lakieru – jest to niezbędne przy wykończeniu białego samochodu.

Naucz się używać wosku, aby nadać białemu samochodowi blask.

http://kosmetykisamochodowe.edu.pl/poradniki/uobv/jak-dziala-politura-glaze.html

Previous Sposoby na piękny uśmiech
Next Gadżety do telefonów

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Jak wypożyczyć auto zastępcze?

Stłuczka, wypadek czy awaria – oto okoliczności, w których może nam się przydać auto zastępcze. Choć ubezpieczyciele niechętnie pokrywają koszt jego wynajmu w przypadku zdarzeń drogowych, to jednak warto czasami

Motoryzacja 0 Comments

Polskich kierowców czekają kolejne podwyżki

O 25,7 proc. wzrosły w I półroczu wpływy towarzystw ubezpieczeniowych z tytułu składki na ubezpieczenia komunikacyjne cywilne (OC). To pierwszy tak wyraźny wzrost od lat. Jednocześnie wciąż rosną koszty ubezpieczycieli – wypłacone

Motoryzacja 0 Comments

Niewidzialna wycieraczka

Wynalezione w 1903 roku i po raz pierwszy wprowadzone w pojazdach silnikowych w 1916 roku wycieraczki przedniej szyby zniknęły w tle jako zwykłe i powszechne części samochodu. Podczas gdy wycieraczki

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź