Politura marki glaze – czym się wyróżnia

Politura marki glaze – czym się wyróżnia

Zapaleni detaliści często zniechęcają się do posiadania białego samochodu, ponieważ są znani z tego, że trudno im osiągnąć głębokie wykończenie, które zazwyczaj kojarzy się z samochodami o ciemniejszych kolorach. Nadanie białemu samochodowi blasku jest tak samo ważne z punktu widzenia techniki, jak i stosowania specjalistycznych produktów do samochodów lekkich – więc zapoznaj się z tym artykułem, aby dowiedzieć się, jak nadać białemu samochodowi blask!

Naturalna jasność białego samochodu oznacza, że oczy są odciągane od brudu i skupiają się na białym lakierze. Dzięki odpowiedniemu procesowi mycia i produktom wykończeniowym łatwo uzyskać głęboki połysk na każdym białym samochodzie!

Głównym celem czyszczenia białego samochodu jest zmniejszenie efektu żółknięcia zanieczyszczeń i rzeczywiste wzmocnienie koloru. To właśnie to sprawia, że biała kolorystyka nabiera blasku i blasku!

W tym przewodniku nauczę cię, jak sprawić, by twój biały samochód błyszczał w 3 prostych krokach! Przekażę ci również rekomendacje dotyczące najlepszych produktów na rynku, które pozwolą ci wydobyć jasny biały połysk z twojego lakieru!

3 Proste kroki do nadania białemu samochodowi blasku

1 – Czyszczenie i dekontaminacja

Zanim cokolwiek się stanie, konieczne jest całkowite oczyszczenie i odkażenie białego lakieru. Ma to na celu usunięcie z lakieru wszelkich zabrudzeń i osadzonych zanieczyszczeń.

Więcej informacji na temat czyszczenia i dekontaminacji można znaleźć w moim przewodniku.

2 – Glazura

Szkliwo jest produktem stosowanym na lakierze w celu ukrycia/maskowania niedoskonałości bez ich faktycznego usuwania. Niektóre glazury zawierają lekkie materiały ścierne, które pomagają w usuwaniu lekkich śladów zawirowań. Szkliwa są bardzo skuteczne w wypełnianiu niedoskonałości, co pozwala na bardziej równomierne odbijanie światła od farby.

Jeśli nie masz czasu na polerowanie samochodu, to glazura jest świetną alternatywą, która ukryje rysy, tworząc gładkie i błyszczące wykończenie lakieru.

Naucz się jak używać glazury do maskowania niedoskonałości na białym samochodzie.

3 – Wosk

Woskowanie samochodu nie jest niczym przełomowym i od dziesięcioleci jest głównym krokiem w detalach samochodowych!

Po oszkleniu farby chcesz zablokować te wypełniacze i chronić błyszczące wykończenie przed środowiskiem. Wosk zwiększa również połysk i jasność białego lakieru – jest to niezbędne przy wykończeniu białego samochodu.

Naucz się używać wosku, aby nadać białemu samochodowi blask.

http://kosmetykisamochodowe.edu.pl/poradniki/uobv/jak-dziala-politura-glaze.html

Previous Sposoby na piękny uśmiech
Next Gadżety do telefonów

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Polerka orbitalna – nie tylko dla profesjonalistów

Gdy decydujemy się na użycie polerki maszynowej możemy mieć pewność, że uda nam się nie tylko usunąć ewentualne ryski, ale również uwydatnić połysk. Samo polerowanie można, oczywiście, wykonać ręcznie, jeśli

Motoryzacja 0 Comments

Prywatni przewoźnicy chcą usprawnić komunikację miejską

Pełna liberalizacja rynku przewozów komunikacji miejskiej będzie z korzyścią zarówno dla miast, jak i dla pasażerów – przekonuje prezes Grupy Mobilis, obsługującej m.in. część przewozów w Warszawie. Prywatni operatorzy mogą odciążyć spółki komunalne, przejmując

Motoryzacja 0 Comments

Produkcja samochodów będzie rosła. Wymusza to na branży motoryzacyjnej inwestycje w ekologię

Eksperci PwC szacują, że średnioroczny wzrost produkcji aut wyniesie 3,6 proc. do 2021 roku. Oznacza to znaczący wzrost liczby samochodów na drogach. Z jednej strony rozwój branży oznacza wzrost zatrudnienia

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź