POLICJANT RATOWAŁ DESPERATA

POLICJANT RATOWAŁ DESPERATA

Wczoraj (20.04) funkcjonariusz z toruńskiej komendy brał udział w akcji ratowniczej po tym, jak 21-latek skoczył z mostu drogowego. Policyjny „wodniak” przetransportował 21-latka na ląd i przekazał załodze pogotowia ratunkowego. Dzięki szybkiej akcji i wykorzystaniu policyjnej motorówki samobójca otrzymał fachową pomoc i trafił do szpitala.

Wczoraj (20.04) około godz. 16:15 dyżurny toruńskiej komendy odebrał zgłoszenie o mężczyźnie, który skoczył z mostu drogowego im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu. Desperat będąc w nurcie wody zaczął wzywać pomocy. Policjant z Zespołu Prewencji Na Wodach i Terenach Przywodnych toruńskiej komendy pełnił w tym czasie służbę z dwoma strażnikami Państwowej Straży Rybackiej patrolując nadbrzeże Wisły. Kiedy Funkcjonariusz otrzymał od dyżurnego niepokojący sygnał o desperacie natychmiast udał się na miejsce, gdzie zacumowana była policyjna łódź. Błyskawicznie uruchomił służbową motorówkę i podążył w miejsce, gdzie dryfował 21-latek. W tym czasie akcję ratunkową podjęli również strażacy. Okazało się, że płynącego nurtem rzeki desperata zauważyła zawodniczka trenująca na łodzi wiosłowej. Kobieta dopłynęła do tonącego, lecz kiedy chwycił on łódź ta wywróciła się razem z zawodniczką. Po wszystkim tonąca łódź wsunęła się pod barkę transportową kotwiczącą w nurcie rzeki łamiąc kadłub. Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej podjęli z nurtu rzeki desperata i bohaterską zawodniczkę. 21-latek trafił prosto do policyjnej łodzi. Był bardzo wychłodzony ale przytomny. W trakcie transportu policjant wraz z towarzyszącymi mu strażnikami rybackim robili wszystko, by nie dopuścić do hipotermii. Dzięki szybkiej akcji i wykorzystaniu policyjnej motorówki samobójca otrzymał fachową pomoc i trafił pod opiekę lekarzy. Na szczęście nie stało się mu nic poważnego. Bohaterska wioślarka, która udzielała mu pomocy również została wyłowiona z nurtu i została przetransportowana na brzeg.

Previous POSZUKIWANY SCHOWAŁ SIĘ W SZAFCE
Next WŁAMYWAŁ SIĘ I KRADŁ SAMOCHODY

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

WPADŁ Z NARKOTYKAMI PODCZAS LEGITYMOWANIA

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie zatrzymali 21-latka, który miał przy sobie ponad 35 gramów marihuany i ponad 8 gramów amfetaminy. Mężczyzna wpadł podczas legitymowania. Teraz może mu grozić do

Toruń na Sygnale 0 Comments

POSZUKIWANY SCHOWAŁ SIĘ W SZAFCE

Wczoraj (19.04) dzielnicowi z komisariatu na toruńskim Podgórzu zatrzymali poszukiwanego. 38-latek chcąc uniknąć zatrzymania schował się w dziecięcym pokoju w szafce piętrowego łóżka. Teraz spędzi najbliższe lata w celi, gdzie

Toruń na Sygnale 0 Comments

USŁYSZAŁ DZIEWIĘĆ ZARZUTÓW

Podczas zatrzymania kopał policjantów a jednego z nich ugryzł. Funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki. Oprócz kradzieży drogich perfum udowodnili mu także paserstwo roweru. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź