Policjanci zabezpieczyli amfetaminę

Policjanci zabezpieczyli amfetaminę

Kryminalni toruńskiej komendy w jednym z domów w gminie Obrowo odnaleźli blisko 200 gramów amfetaminy. Za kraty trafił 24-latek. Teraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków i przygotowanie do wprowadzenia ich do obrotu może mu grozić do 10 lat więzienia.

Wczoraj (04.03) za kraty trafił 24-latek podejrzany o złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Jego zatrzymanie to efekt pracy kryminalnych z toruńskiej komendy. Funkcjonariusze w domu mężczyzny w jednej z miejscowości w gminie Obrowo odnaleźli blisko 200 gramów amfetaminy. 24-latek trafił prosto do policyjnej celi. Jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków i przygotowanie ich do wprowadzenia do obrotu.
Teraz może mu grozić do 10 lat więzienia.
Previous Nie żyje 71-letnia kobieta
Next Aresztowaly za posiadanie amfetaminy

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Opel potrącił 12-latkę

Wczoraj (12.09) w Toruniu na skrzyżowaniu ul. Podgórnej i Granicznej doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy toruńskiej drogówki wynika, że w osobowy opel potrącił 12-latkę, która jechała rowerem.

Wiadomości 0 Comments

KOLIZJA CIĘŻARÓWKI – POLICJANCI APELUJĄ O MAKSYMALNE SKUPIENIE UWAGI

Ze względu na trudne warunki pogodowe policjanci apelują o jeszcze większą uwagę i ostrożność. Dzisiaj rano w Lubiczu Dolnym doszło do groźnie wyglądającej kolizji ciężarówki. Na szczęście nikomu nic się

Wiadomości 0 Comments

ODBLASKI RATUJĄCE ŻYCIE

Dzisiaj (11.09) odbyła się inauguracja akcji „Jestem widoczny, jestem bezpieczny”. Przedsięwzięcie potrwa do końca tygodnia. Główny organizator Caritas Diecezji Toruńskiej planuje w tym roku przekazać dzieciom z Torunia i powiatu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź