Policjanci na imprezie „Toruń na rowery”

Policjanci na imprezie „Toruń na rowery”

Policjanci z toruńskiej komendy wzięli udział w imprezie plenerowej pod nazwą „Toruń na Rowery”. Rajd rowerowy z Torunia do Przysieka zakończony został piknikiem, podczas którego mundurowi przybliżali uczestnikom zasady bezpieczeństwa. W trakcie imprezy funkcjonariusze Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej znakowali rowery, zabezpieczając je w ten sposób przed kradzieżami.

W ubiegłą sobotę (25.05.19) policjanci z toruńskiej komendy wzięli udział w imprezie plenerowej organizowanej przez Wydział Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Torunia oraz Stowarzyszenie GoSport. Rajd rowerowy pod nazwą „Toruń na Rowery” rozpoczął się w Toruniu, a zakończył w Przysieku. Bezpośrednio po zakończeniu przejażdżki odbył się piknik rowerowy. Na jego uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Mundurowi przygotowali stoisko profilaktyczne, przy którym rozmawiali z dziećmi i ich opiekunami na tematy związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem, w szczególności bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Każdy uczestnik pikniku mógł otrzymać od policjantów ratujące życie odblaski. Dzieciom, które w najbliższym czasie będą przystępowały do egzaminu na „kartę rowerową” funkcjonariusze wręczali książeczki zawierające przepisy ruchu drogowego. Na najmłodsze pociechy czekały kolorowanki, quizy i krzyżówki. W trakcie imprezy funkcjonariusze Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej znakowali rowery, zabezpieczając je w ten sposób przed kradzieżami.

Previous Narozrabiał na meczu i wpadł z narkotykami, a wraz z nim jego kompan
Next Toruńscy "wodniacy" monitorują stan Wisły

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

WOJEWÓDZKIE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI W KUJAWSKO-POMORSKIEM

Tegoroczne obchody Święta Policji w województwie kujawsko-pomorskim odbyły się 14 lipca w Chełmnie. W uroczystościach udział wzięli m.in. Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Mariusz Błaszczak, Komendant Główny Policji nadinsp.

Wiadomości 0 Comments

Telefony Xiaomi Redmi Note

Firma Xiaomi zdobywa coraz większe uznanie klientów. Obecnie obok flagowych urządzeń tego giganta, do których zalicza się oczywiście słynny telefon Mi, na uwagę zasługuje Xiaomi Redmi. To telefony, które zajmują

Wiadomości 0 Comments

MAJÓWKA SPOKOJNA NA DROGACH POWIATU

W czasie długiego majowego weekendu policjanci na terenie Torunia i naszego powiatu nie odnotowali poważniejszych wydarzeń. Bezpieczeństwa na drogach pilnowało kilkuset funkcjonariuszy. Mundurowi podsumowali akcję „Bezpieczny majowy weekend” W ciągu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź