Policjanci na imprezie „Toruń na rowery”

Policjanci na imprezie „Toruń na rowery”

Policjanci z toruńskiej komendy wzięli udział w imprezie plenerowej pod nazwą „Toruń na Rowery”. Rajd rowerowy z Torunia do Przysieka zakończony został piknikiem, podczas którego mundurowi przybliżali uczestnikom zasady bezpieczeństwa. W trakcie imprezy funkcjonariusze Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej znakowali rowery, zabezpieczając je w ten sposób przed kradzieżami.

W ubiegłą sobotę (25.05.19) policjanci z toruńskiej komendy wzięli udział w imprezie plenerowej organizowanej przez Wydział Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Torunia oraz Stowarzyszenie GoSport. Rajd rowerowy pod nazwą „Toruń na Rowery” rozpoczął się w Toruniu, a zakończył w Przysieku. Bezpośrednio po zakończeniu przejażdżki odbył się piknik rowerowy. Na jego uczestników czekało mnóstwo atrakcji. Mundurowi przygotowali stoisko profilaktyczne, przy którym rozmawiali z dziećmi i ich opiekunami na tematy związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem, w szczególności bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Każdy uczestnik pikniku mógł otrzymać od policjantów ratujące życie odblaski. Dzieciom, które w najbliższym czasie będą przystępowały do egzaminu na „kartę rowerową” funkcjonariusze wręczali książeczki zawierające przepisy ruchu drogowego. Na najmłodsze pociechy czekały kolorowanki, quizy i krzyżówki. W trakcie imprezy funkcjonariusze Posterunku Policji w Złejwsi Wielkiej znakowali rowery, zabezpieczając je w ten sposób przed kradzieżami.

Previous Narozrabiał na meczu i wpadł z narkotykami, a wraz z nim jego kompan
Next Toruńscy "wodniacy" monitorują stan Wisły

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Oszuści docierali do domów

Oszuści docierali do domów klientów, którym wcześniej sprzedawali medyczne urządzenia odkurzające. Proponowali bezpłatny serwis i zabierali urządzenia. Niektórym nie oddawali urządzenia a niektórym wmawiali, że urządzenie posiadało usterkę za którą

Wiadomości 0 Comments

Opel potrącił 12-latkę

Wczoraj (12.09) w Toruniu na skrzyżowaniu ul. Podgórnej i Granicznej doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy toruńskiej drogówki wynika, że w osobowy opel potrącił 12-latkę, która jechała rowerem.

Wiadomości 0 Comments

Toruńscy „wodniacy” monitorują stan Wisły

W związku z podwyższonym stanem Wisły i Drwęcy policyjni „wodniacy” monitorują sytuację i dbają o bezpieczeństwo mieszkańców, zwłaszcza terenów zalewowych. Apelujemy do osób przebywających na terenach wzdłuż rzek o zachowanie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!