Nie żyje 71-letnia kobieta

Nie żyje 71-letnia kobieta

Wczoraj przy ul. Bartkiewiczówny doszło do wypadku z udziałem pieszej. Kobieta została najechana przez pojazd ciężarowy , który omijała. Teraz śledczy sprawdzają jak doszło do tego tragicznego wypadku.

Wczoraj 05.03.2020 około godz. 12:30 przy ul. Bartkiewiczówny doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia.

Kierujący pojazdem marki Mercedes z naczepą włączając się z parkingu do ruchu przy wspomnianej ulicy najechał na pieszą omijającą stojący pojazd. W wyniku zdarzenia 71- letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu. 39- letni  kierowca ciężarówki był poddany badaniu trzeźwości. Probierz wykazał wynik negatywny, czyli w chwili zdarzenia ten człowiek był trzeźwy. Przejazd tą ulicą przez kilka godzin był niemożliwy ze względu na wykonywane przez policjantów czynności i zabezpieczany materiał dowodowy. Na miejscu był również prokurator.

Teraz śledczy skupiają się w prowadzonym śledztwie  nad dokładnym ustaleniem  przebiegu tego tragicznego w skutkach wypadku.

Previous Poszukujemy 17-latka z powiatu toruńskiego
Next Policjanci zabezpieczyli amfetaminę

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wypadek na skrzyżowaniu

Kierujący pojazdem marki opel astra na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego z ul. Reja wykonując manewr skrętu w lewo, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki volkswagen UP i doszło do wypadku.

Wiadomości 0 Comments

Smartfony Xiaomi: czy warto je kupić?

Zdecydowana większość użytkowników telefonów komórkowych wybiera inteligentne urządzenia czyli smartfony. Są to urządzenia produkowane przez coraz większą liczbę producentów. Do grona największych producentów smartfonów dołączył chiński koncern Xiaomi. Skąd wynika

Wiadomości 0 Comments

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 10

Dzisiaj (26.10) na drodze krajowej nr 10 w okolicach Dybowa (gm. Wielka Nieszawka) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że zderzyły się ze sobą

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź