Nie żyje 36-letni mężczyzna

Nie żyje 36-letni mężczyzna

Wezwany na miejsce zdarzenia, lekarz stwierdził zgon 36 -latka. Teraz śledczy w prowadzonych czynnościach będą wyjaśniać jak doszło do wypadku na terenie jednego z byłych zakładów pracy przy ul. Żwirki i Wigury w Toruniu.

Dzisiaj około 1:00 w nocy dyżurny toruńskiej komendy został powiadomiony  o zgonie do jakiego doszło na terenie jednego z byłych zakładów pracy przy ul. Żwirki i Wigury.
Z relacji świadka wynika, że dwóch mężczyzn postanowiło skrócić sobie drogę i poszukać zacisznego miejsca, aby wypić alkohol. Przedostali się na teren od lat  nieczynnego  zakładu pracy i znaleźli wiatę. W pewnym momencie  jeden z nich wszedł do pomieszczeń rozdzielni elektrycznej. Jego kompan zaniepokojony dłuższą nieobecnością kolegi poszedł go szukać. Wchodząc do pomieszczenia poczuł zapach spalenizny i zauważył leżące ciało znajomego.
Wtedy zadzwonił  na numer 112, aby zaalarmował służby. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 36 -latka. Teraz śledczy w prowadzonych czynnościach będą wyjaśniać jak doszło do tego wypadku.
Previous Złodziej zatrzymany na autostradzie
Next Śmiertelny wypadek na ul. Olsztyńskiej

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

WYPADEK NA KRAJOWEJ 15 W ROGÓWKU

W sobotę w Rogówku w gminie Lubicz na drodze krajowej nr 15 doszło do wypadku z udziałem pieszego. Kierowca volkswagena najechał na pieszego, który nie posiadał elementów odblaskowych. Zdarzenie było

Wiadomości 0 Comments

Aresztowany za wymuszenie rozbójnicze

Kiedy 29-letni obcokrajowiec chciał opuścić sklep, nie płacąc za zabrany towar, na jego drodze stanęła ochrona sklepu. Ten jednak zaczął się szarpać i zdołał uciec z częścią łupu. Przed wezwanymi

Wiadomości 0 Comments

TORUŃSCY „WODNIACY” ROZPOCZĘLI SEZON

Policyjni „wodniacy” rozpoczęli dzisiaj sezon spuszczając na wodę swoje łodzie. Jak co roku, do późnej jesieni, będą dbać o bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się na akwenach i w ich okolicach.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!