Nie żyje 36-letni mężczyzna

Nie żyje 36-letni mężczyzna

Wezwany na miejsce zdarzenia, lekarz stwierdził zgon 36 -latka. Teraz śledczy w prowadzonych czynnościach będą wyjaśniać jak doszło do wypadku na terenie jednego z byłych zakładów pracy przy ul. Żwirki i Wigury w Toruniu.

Dzisiaj około 1:00 w nocy dyżurny toruńskiej komendy został powiadomiony  o zgonie do jakiego doszło na terenie jednego z byłych zakładów pracy przy ul. Żwirki i Wigury.
Z relacji świadka wynika, że dwóch mężczyzn postanowiło skrócić sobie drogę i poszukać zacisznego miejsca, aby wypić alkohol. Przedostali się na teren od lat  nieczynnego  zakładu pracy i znaleźli wiatę. W pewnym momencie  jeden z nich wszedł do pomieszczeń rozdzielni elektrycznej. Jego kompan zaniepokojony dłuższą nieobecnością kolegi poszedł go szukać. Wchodząc do pomieszczenia poczuł zapach spalenizny i zauważył leżące ciało znajomego.
Wtedy zadzwonił  na numer 112, aby zaalarmował służby. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 36 -latka. Teraz śledczy w prowadzonych czynnościach będą wyjaśniać jak doszło do tego wypadku.
Previous Złodziej zatrzymany na autostradzie
Next Śmiertelny wypadek na ul. Olsztyńskiej

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

TRAGICZNY FINAŁ POSZUKIWAŃ

Po trzech dniach poszukiwań wczoraj w Drwęcy (na wysokości Nowej Wsi) odnaleziono ciało mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że to 55-latek, którego zaginięcie zgłosił w niedzielę jego znajomy. Z relacji

Wiadomości 0 Comments

TORUŃSKIE ELIMINACJE „PATROL ROKU 2017”

W Toruniu odbyły się eliminacje I stopnia do XXIV już Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji, Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2017”. W zawodach rywalizowało 91 funkcjonariuszy z komisariatów podległych KMP

Wiadomości 0 Comments

Włamania na konto bankowe i rozbój

Łącznie usłyszał dziewięć zarzutów. Pierwszy przywłaszczenia portfela wraz z zawartością oraz osiem włamań na konto bankowe poprzez posłużenie się kartą bankomatową. Kryminalni dowiedli bowiem, że na początku października, przy ul.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!