NADAL POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO

NADAL POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście prowadzący sprawę zaginięcia Kamila Piórkowskiego ustalili nowe fakty. Teraz czekają na kontakt z osobami, które w dniu 26.03.2017(niedziela) około godziny 1:00 w nocy przebywały w okolicach tarasu widokowego (od strony miasta).

Komisariat Policji Toruń  Śródmieście     prowadzi    poszukiwania     za zaginionym  Kamilem Piórkowskim  lat 24 . Wszystkie ustalenia funkcjonariuszy świadczą o tym, że zaginiony  ostatni raz był widziany    na  tarasie widokowym  nad Wisłą ul. Bulwar Filadelfijski,  na   wysokości  ul. Mostowej  w dniu 26.03.2017r.  ok. godz. 01:00  / niedziela /. Ubrany był w jasne dżinsy , koszulę  w czarno białą kratę i czarną kurtkę.

Osoby, które w tym okresie przebywały w okolicach tarasu widokowego od strony miasta i kojarzą przytoczone fakty proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Toruń Śródmieście . Wszelkie informacje    dotyczące   kierunku  oddalenia się zaginionego z tego miejsca  mogą  przyczynić  się do   jego  odnalezienia .   Osoby, którym mówią coś podane fakty proszone są o pilny kontakt z prowadzącymi sprawę zaginięcia 56 641 2407, dyżurnym komisariatu Policji Toruń Śródmieście pod numerem telefonu 56 641 2452 lub numerem alarmowym 997.

Previous BLIŻEJ SENIORÓW
Next OKRADAŁ PRACODAWCĘ, USŁYSZAŁ 50 ZARZUTÓW

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

ZATRZYMANY POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM

Czujny funkcjonariusz z chełmżyńskiego komisariatu będąc w czasie wolnym od służby zauważył w toruńskim sądzie mężczyznę, którego poszukiwał toruński sąd. Zawiadomił o tym dyżurnego z Torunia a ten skierował na

Toruń na Sygnale 0 Comments

POTRĄCENIE NA UL. RYDYGIERA

Wczoraj (20.11) na ul. Rydygiera w Toruniu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów z toruńskiej drogówki wynika, że ruszający z zatoki autobus potrącił 77-latkę. Piesza trafiła do szpitala.

Toruń na Sygnale 0 Comments

WŁAMALI SIĘ I PODPALILI POMIESZCZENIA GOSPODARCZE

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch włamywaczy. Mężczyźni zerwali kłódki i dostali się do pomieszczeń gospodarczych. Dwóch 33-latków z wnętrza jednego ze schowków wyniosło narzędzia. Po wszystkim wzniecili w pomieszczeniach

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!