NADAL POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO

NADAL POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście prowadzący sprawę zaginięcia Kamila Piórkowskiego ustalili nowe fakty. Teraz czekają na kontakt z osobami, które w dniu 26.03.2017(niedziela) około godziny 1:00 w nocy przebywały w okolicach tarasu widokowego (od strony miasta).

Komisariat Policji Toruń  Śródmieście     prowadzi    poszukiwania     za zaginionym  Kamilem Piórkowskim  lat 24 . Wszystkie ustalenia funkcjonariuszy świadczą o tym, że zaginiony  ostatni raz był widziany    na  tarasie widokowym  nad Wisłą ul. Bulwar Filadelfijski,  na   wysokości  ul. Mostowej  w dniu 26.03.2017r.  ok. godz. 01:00  / niedziela /. Ubrany był w jasne dżinsy , koszulę  w czarno białą kratę i czarną kurtkę.

Osoby, które w tym okresie przebywały w okolicach tarasu widokowego od strony miasta i kojarzą przytoczone fakty proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Toruń Śródmieście . Wszelkie informacje    dotyczące   kierunku  oddalenia się zaginionego z tego miejsca  mogą  przyczynić  się do   jego  odnalezienia .   Osoby, którym mówią coś podane fakty proszone są o pilny kontakt z prowadzącymi sprawę zaginięcia 56 641 2407, dyżurnym komisariatu Policji Toruń Śródmieście pod numerem telefonu 56 641 2452 lub numerem alarmowym 997.

Previous BLIŻEJ SENIORÓW
Next OKRADAŁ PRACODAWCĘ, USŁYSZAŁ 50 ZARZUTÓW

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

„TRZEŹWY KIERUJĄCY” W TORUNIU

Dzisiaj policjanci toruńskiej drogówki w godz. 6.00-10.00 przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy kierujący”. Akcja prowadzona jest cyklicznie na terenie miasta i powiatu. Prewencyjne działania mają na celu wyeliminowanie nietrzeźwych kierowców.

Toruń na Sygnale 0 Comments

ARESZT DLA PODEJRZANEGO O ZABÓJSTWO

Wczoraj tj. 20.08.2017 kryminalni z toruńskiej komendy doprowadzili do Sądu Rejonowego w Toruniu 30 latka, który został zatrzymany do zdarzenia przy ul. Warszawskiej. Mężczyzna z ust śledczych usłyszał zarzut zabójstwa.

Toruń na Sygnale 0 Comments

NIE ŻYJE 51- LETNI MIESZKANIEC KOŃCZEWIC

Kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Toruniu i Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy wykonali szereg czynności, aby wyjaśnić tą sprawę. Efektem ich kilku godzinnej pracy było zatrzymanie mężczyzny. Czynności dowiodły, że

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!