Moi dziadkowie są małżeństwem od 60 lat. Imponuje mi to, to moi bohaterowie

Tancerka uważa, że trwająca całe życie miłość jest możliwa. Udowodnili to jej dziadkowie, którzy od 60 lat stanowią szczęśliwe małżeństwo. Zdaniem Edyty Herbuś takie pary powinny stanowić wzór dla współczesnych młodych ludzi niedbających o relacje w związku i gotowych zerwać go w razie pierwszych niepowodzeń. 

Edyta Herbuś jest bardzo związana ze swoimi bliskimi i chętnie chwali się nimi w mediach społecznościowych. Niedawno opublikowała zdjęcie swoich dziadków, którzy jesienią tego roku obchodzili 60. rocznicę ślubu. Stwierdziła również, że ich związek stanowi dla niej inspirację, a rodzina jest dla niej najcenniejszą rzeczą w życiu.

Ja ich obserwuję z wielką pokorą i szacunkiem, imponuje mi to. Bo to wielkie wyzwanie tworzyć relację na dobre i na złe mówi Edyta Herbuś agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Zdaniem aktorki związek jej dziadków jest dowodem na to, że prawdziwa miłość jest niezniszczalna i może trwać przez całe życie. Warto więc inwestować w takie uczucie i nie poddawać się w obliczu kryzysów. Aktorka zdaje sobie jednocześnie sprawę z tego, że w obecnych czasach taka postawa wobec związków jest niemodna.

– Singlowanie stało się bardzo powszechne i szybka wymiana na lepszy nowy model. Nowy, bo lepszy, komu to oceniać mówi Edyta Herbuś.

Gwiazda uważa, że w każdym, zwłaszcza długoletnim związku, w pewnym momencie może się pojawić strach, zwątpienie lub pokusa. Tym mocniej należy cenić pary, którym udało się przetrwać te problemy i stworzyć szczęśliwe, długoletnie relacje, oparte nie tylko na miłości, lecz także na szacunku. Świadczy to bowiem o ich silnym charakterze i świadomości tego, co jest w życiu ważne.

– Ludzie, którzy potrafią przy sobie trwać i tworzyć przestrzeń domową, rodzinną, relacji takiej prawdziwej, takiej naprawdę, to są dzisiaj nasi bohaterowie, to są wzory do naśladowania mówi Edyta Herbuś.

Tancerka od kilku lat związana jest z reżyserem Mariuszem Trelińskim. Para poznała się w 2010 roku podczas przesłuchań do spektaklu „Traviata”.

Previous Dzięki specjalnej aplikacji można przetestować różne kolory ścian i wybrać odpowiednią farbę do wnętrza
Next Prawie 70 proc. rodziców w Polsce nie edukuje swoich dzieci finansowo

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Tani smartfon z Androidem

Smartfony to niezwykle popularne urządzenia. Większość z nich należy do urządzeń, za które trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych. Na szczęście są już i takie, które mają bardzo dobre podzespoły,

Life&Style 0 Comments

Osoby na diecie nie muszą rezygnować ze świątecznych potraw

Podczas świąt trudno się oprzeć pokusie tradycyjnych potraw i łatwo przesadzić z ilością. Dlatego dietetycy przede wszystkim zalecają umiar oraz zwracanie uwagi na to, co jemy i w jakich ilościach. Warto też zastosować kilka

Life&Style 0 Comments

Nasiona konopi – kolekcjonerskie, na masło konopne, na olej

Okazuje się, że nasiona konopi to temat, który obecnie wzbudza coraz większe zainteresowanie i możemy się dowiedzieć, że również ich spożywanie może być wskazane dla naszego organizmu. Przez niektórych tak

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź