Kryminalni zabezpieczyli ponad 120 gramów amfetaminy

Kryminalni zabezpieczyli ponad 120 gramów amfetaminy

Kryminalni z toruńskiej komendy w jednym z samochodów odnaleźli ponad 110 gramów amfetaminy. Kolejne 15 gramów 28-letni kierowca trzymał w domu. Mężczyzna trafił za kraty. Teraz za złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do 10 lat więzienia.

Wczoraj (08.10) kryminalni z toruńskiej komendy na ul. Broniewskiego zatrzymali  do kontroli osobowe audi. Podczas dokładnego sprawdzenia 28-latka, który siedział za jego kierownicą okazało się, że mężczyzna ma przy sobie zawiniątko z białym proszkiem. Wstępne policyjne testy wykazały, że było w nim ponad 110 gramów amfetaminy.  Kolejne 15 gramów tej samej substancji 28-latek trzymał w domu. Mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Wkrótce usłyszy zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków.
Teraz „amatorowi” zakazanych substancji może grozić do 10 lat więzienia.
Previous Samolot awaryjnie lądował na Wiśle
Next Oszuści docierali do domów

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

BLIŻEJ SENIORÓW

Dzielnicowi z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo postanowili odwiedzić kilkadziesiąt osób w Dziennym Dom Pomocy Społecznej w Toruniu. Tematem wiodącym jak w tego typu przypadkach było szeroko pojęte bezpieczeństwo osobiste. .

Wiadomości 0 Comments

Nie żyje 48-latek

O jego śmierci policjantów powiadomiło pogotowie, które zostało wezwane na miejsce. Policjanci ustalali, czy do śmierci mężczyzny nie przyczynił się osoby trzecie. Na tą chwilę wiadomo, że zgon nastąpił z

Wiadomości 0 Comments

Areszt za wymuszenia rozbójnicze

Policjanci z toruńskiego Rubinkowa zatrzymali 50-latka podejrzanego o wymuszenia rozbójnicze. Mężczyzna chciał wymusić pieniądze od pracownicy punktu handlowego w jednej z galerii. Jego kolejną ofiarą padła kobieta, od której żądał

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!