JECHAŁ POD PRĄD, BYŁ PIJANY I MIAŁ ZAKAZ

JECHAŁ POD PRĄD, BYŁ PIJANY I MIAŁ ZAKAZ

Dwa przestępstwa jednocześnie popełnił 38-letni kierowca osobowego renault. Policjanci zatrzymali go w Lubiczu Dolnym na ul. Toruńskiej, bo jechał pod prąd. Mężczyzna naruszył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i kierował autem mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Może mu teraz grozić do 5 lat więzienia.

W piątek (20.01) krótko po godz. 21:00 mundurowi z komisariatu w Lubiczu podczas przejazdu ul. Toruńską zauważyli osobowego renaulta lagunę, którego kierowca jechał po niewłaściwym pasie ruchu (pod prąd). Policjanci natychmiast zatrzymali to auto do kontroli. Za jego kierownicą siedział 38-latek. Kiedy mundurowi podeszli do auta od razu zorientowali się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze zbadali jego stan trzeźwości. Urządzenie wykazało, że szofer ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Po dokładnym sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że Sąd Rejonowy w Toruniu wydał mężczyźnie zakaz prowadzenia pojazdów.

Teraz może mu grozić kara nawet do pięciu lat więzienia.

Previous MÓGŁ WYWOŁAĆ POŻAR, ODPOWIE ZA KRADZIEŻ PRĄDU
Next BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

TORUŃSCY KRYMINALNI ZATRZYMALI OSZUSTÓW METODĄ NA „POLICJANTA”

Działali metodą oszustwa na wnuczka. 62-latce pieniądze pomógł uratować pracownik banku, który zawiadomił policjantów. Teraz dwóch 35- latków z powiatu płockiego i płońskiego czeka na decyzję sądu w ich sprawie.

Toruń na Sygnale 0 Comments

RODZINNIE Z NARKOTYKAMI

Do przeszukiwanego mieszkania 58- latki przyszedł mężczyzna, który chciał kupić narkotyki. Policjanci bardzo szybko ustalili, że w obrocie zakazanymi środkami uczestniczył 34- letni siostrzeniec kobiety. Oboje usłyszeli zarzuty. W miniony

Toruń na Sygnale 0 Comments

ŁAPAŁ ZA KLAMKĘ

W ten sposób 33-latek sprawdzał, czy może swobodnie wejść do mieszkania i wykorzystując chwilową nieuwagę domowników okraść ich z cennych przedmiotów. Ponieważ dziewięć lat przebywał w zakładach karnych a ostatni

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź