Jakie meble muszą znaleźć się w salonie fryzjerskim?

Jakie meble muszą znaleźć się w salonie fryzjerskim?

Salonów fryzjerskich jest mnóstwo w każdym polskim mieście. Wciąż też powstają nowe. Przy tak dużej konkurencji zdobycie i utrzymanie klientów może okazać się bardzo trudne. Liczy się więc wszystko, także meble, które znajdą się na wyposażeniu salonu.

Myjki fryzjerskie

Do mebli, które muszą znaleźć się na wyposażeniu każdego salonu są myjki fryzjerskie. Myjka fryzjerska to podstawowy mebel, który powinien być funkcjonalny i wygodny nie tylko dla klientów, ale również dla fryzjera. Dobra myjka fryzjerska powinna być wykonana z materiałów wysokiej jakości, łatwa do utrzymania w czystości. Dobre profesjonalne myjki fryzjerskie wyróżniają się także stabilną konstrukcją, są wykonane naprawdę bardzo solidnie i starannie. Na rynku dostępne są bardzo różne modele myjek. Różnią się one funkcjonalnością, a więc także i ceną.

Sprawdź: Jak zaaranżować salon fryzjerski? >>

Najdroższe modele myjek mają nie tylko regulowany podnóżek, ale także funkcję masażu. To urządzenia bardzo drogie, na ich zakup mogą sobie pozwolić osoby o bardzo dużych możliwościach finansowych. Myjki z wyższej półki cenowej mają miękkie siedziska; bardzo często są obite łatwą do utrzymania w czystości ekoskórą. Dostępne są także w bardzo szerokiej palecie kolorów, do wyboru są nie tylko myjki w czarnym kolorze. Wybranie koloru myjki, który będzie idealnie pasował do ogólnej kolorystyki salonu nie jest trudne. Na rynku dostępne są także myjki przenośne. To dobre rozwiązanie do salonów o bardzo małej powierzchni lub dla osób, które świadczą mobilne usługi fryzjerskie.

Fotele fryzjerskie

Także należą do podstawowego wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego. Dobrze dobrany fotel fryzjerski sprawia, że praca fryzjera jest łatwiejsza. Osoby, które planują zakup fotela fryzjerskiego do swojego salonu powinny pomyśleć także o komforcie swoich klientów. Na rynku dostępne są fotele fryzjerskie na pompie gazowej lub z podstawą hydrauliczną. Regulowanie wysokości fotela odbywa się wyjątkowo prosto. Rodzaj fotela można dobrać do swoich możliwości finansowych; osoby, które mają ograniczony budżet, powinny postawić na fotel na pompie gazowej. Wybierając fotel należy pamiętać, aby wybrać stabilny i solidnie wykonany model. Fotel fryzjerski powinien być łatwy do utrzymania w czystości. Klienci, którzy po raz pierwszy przychodzą do danego salonu fryzjerskiego zwracają uwagę na jego wystrój oraz na to czy w salonie jest czysto. W dużych hurtowniach fryzjerskich dostępne są także fotele dla dzieci. Mają one fantazyjne kształty. Do wyboru są również siedziska na fotel, które nakłada się na standardowe fotele fryzjerskie.

Konsolety fryzjerskie

Takie usługi, jak strzyżenie, koloryzacja, stylizacja włosów odbywają się właśnie przy konsolecie (nazywa się je także konsolami) fryzjerskiej. Klasyczna konsola fryzjerska jest połączeniem lustra i szafki. Ale rynek proponuje dzisiaj także inne modele konsol fryzjerskich. Do wyboru są więc także takie, w których lustro jest połączone z półkami. Bez względu na model, konsoletę fryzjerska musi zostać bardzo dobrze oświetlona.

Previous Wieczne pióro nie tylko na prezent
Next Smartfony Xiaomi: czy warto je kupić?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zaginiony odnaleziony nad Wisłą

Policyjne doświadczenie nie zawiodło i tym razem. Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy patrolując w Toruniu okolice Bulwaru Filadelfijskiego i nabrzeże Wisły zauważyli młodzieńca, którego zaginięcie zgłoszono w komendzie

Wiadomości 0 Comments

BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

Od najbliższego tygodnia na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego rozpoczynają się ferie zimowe, które potrwają do 12 lutego. Dla wielu z nas jest to czas odpoczynku od codzienności oraz zabawy w zimowych

Wiadomości 0 Comments

Przyczepa zawisła na barierce toruńskiego mostu

Podczas nagłego podmuchu , porywistego wiatru, który przeszedł wieczorem przez naszą okolicę jedna z przyczep ciężarówki marki daf jadącej od strony Podgórza w kierunku Rubinkowa nagle przechyliła się na barierki

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź