Gadżety do telefonów

Gadżety do telefonów

Szukasz sposobu, aby Twój smartfon był jeszcze bardziej użyteczny? Wtedy nadszedł czas, aby uaktualnić swój telefon o kilka fajnych akcesoriów. Ponieważ odpowiednie dodatki do Twojego telefonu mogą całkowicie zmienić Twoje mobilne doznania. Dlatego w najbliższy piątek podsumowujemy najlepsze akcesoria do telefonu w 2020 roku. Sprawdź je, aby zmienić sposób użytkowania telefonu z przeciętnego na niezwykły.

Ten blog nie jest o futerałach na telefony czy osłonach ekranu. Od kręcenia filmów wideo po sterowanie inteligentnym domem, Twój telefon jest w stanie zrobić o wiele więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Dzięki takim urządzeniom, jak DJI Osmo Mobile 4 i Razer Kishi, rzeczy w przestrzeni akcesoriów w telefonie stają się z każdym dniem coraz lepsze.

Wielokierunkowy montaż obiektywu Moment Seria M

Pierwszym na naszej liście najlepszych akcesoriów telefonicznych 2020 roku jest wielokierunkowy montaż obiektywu Moment M-Series. To mocowanie obiektywu przesuwa się w lewo, w prawo, w górę i w dół, aby uzyskać doskonałe ujęcie. Można go używać nawet z przednim lub tylnym aparatem.

Belkin Devialet Soundform Elite Hi-Fi Smart Speaker

Twój głośnik szybko naładuje Twój telefon, gdy będziesz miał Belkin Devialet Soundform Elite Hi-Fi Smart Speaker. Ten fajny głośnik ładuje Twój iPhone o mocy 7,5 W, telefon Samsung o mocy 9 W oraz urządzenie Google o mocy 10 W. Możesz go obsługiwać za pomocą polecenia głosowego Google Assistant.

DJI Osmo Mobile 4 Składany Telefon Kardanowy

Spodoba Ci się wygodna, magnetyczna konstrukcja kardana telefonicznego DJI Osmo Mobile 4-funkcyjnego. Ten stabilizator wideo jest łatwy w użyciu i oferuje kontrolę gestów wraz z Active Track 3.0. Tak więc zamiast używać pilota lub prosić o pomoc, możesz obsługiwać swój film lub kamerę za pomocą sygnału ręcznego.

Kieszonkowa drukarka fotograficzna Polaroid Hi-Print 2×3

Kieszonkowa drukarka fotograficzna Polaroid Hi-Print 2×3 jest kolejnym z naszych najlepszych akcesoriów telefonicznych 2020 roku. Ta kieszonkowa drukarka fotograficzna drukuje na papierze samoprzylepnym, pozwalając na przyklejanie zdjęć w albumach fotograficznych, na okładce tabletu i nie tylko.

Razer Kishi Mobile Gamepad

Razer Kishi Mobile Gamepad jest wyjątkowym urządzeniem, ponieważ współpracuje zarówno z iPhone’ami, jak i telefonami z systemem Android. Więc bez względu na wybraną technologię, możesz cieszyć się chronionymi portami i grami bez opóźnień. Posiada on również wszystkie standardowe przyciski i elementy sterujące, których potrzebujesz.

Moon UltraLight Portable Selfie Accessory

Dostosuj jasność i ton swojego ego dzięki Moon UltraLight Portable Selfie Accessory. Ten gadżet jest wyposażony w przyciski dotykowe i idealnie nadaje się do robienia zdjęć w ciemnym otoczeniu. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że świetnie sprawdza się w podróży.

http://mobilneakcesoria.pl/

Previous Politura marki glaze - czym się wyróżnia
Next Jak dbać o kobiece zdrowie w każdym wieku?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Prawie 70 proc. rodziców w Polsce nie edukuje swoich dzieci finansowo

Brak umiejętności poruszania się w skomplikowanym świecie ekonomicznym może prowadzić do wykluczenia finansowego – ocenia Agata Trzcińska, psycholog ekonomiczny z Uniwersytetu Warszawskiego. Edukację warto zacząć jak najwcześniej. Blisko 90 proc. Polaków ma tego

Life&Style 0 Comments

Tani smartfon z Androidem

Smartfony to niezwykle popularne urządzenia. Większość z nich należy do urządzeń, za które trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych. Na szczęście są już i takie, które mają bardzo dobre podzespoły,

Life&Style 0 Comments

Osoby na diecie nie muszą rezygnować ze świątecznych potraw

Podczas świąt trudno się oprzeć pokusie tradycyjnych potraw i łatwo przesadzić z ilością. Dlatego dietetycy przede wszystkim zalecają umiar oraz zwracanie uwagi na to, co jemy i w jakich ilościach. Warto też zastosować kilka

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź