Fotoobraz

Fotoobraz

Profesjonalne drukowanie zdjęć pozwala zmaterializować obrazy i uczynić je bardziej „obszernymi” – ten poziom percepcji nie jest dostępny podczas oglądania wersji cyfrowych na monitorze. Co więcej, nawet w erze informacyjnej drukowanie zdjęć może stać się źródłem dochodu dla Twojej firmy – wersje drukowane można sprzedawać, wyświetlać na wystawach, wysyłać do udziału w konkursach i wiele więcej. Fotoobraz można też zawiesić na ścianie we własnym domu. Będzie doskonałą ozdobą i pamiątką rodzinną.

Popularność zdjęć cyfrowych

Tylko na Instagramie codziennie publikowanych jest kilka milionów zdjęć i filmów – wiele z nich jest tworzonych za pomocą smartfonów i wyświetlanych na ekranach urządzeń mobilnych. Aby uzyskać pełną kontrolę nad drukowaniem zdjęć i tworzeniem wersji do wydruku o profesjonalnej jakości, należy kupić profesjonalną drukarkę fotograficzną lub skorzystać z oferty firm zajmujących się drukowaniem zdjęć. Znaczenie ma jakości druku. Najlepszy w swojej klasie system zarządzania kolorami jest dość drogi, ale może być użyteczną inwestycją, jeśli planujesz drukować duże ilości produktów. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie musisz wydawać ich na drukowanie testowe. Więc wydajesz mniej pieniędzy, papieru i czasu, ponieważ system zarządzania kolorami zrobi wszystko, czego potrzebujesz. W odniesieniu do tego przejęcia początkowa inwestycja w drukarkę nie jest tak duża. Nawet jeśli nie potrzebujesz jeszcze zintegrowanego procesu zarządzania kolorami, zakup profesjonalnej drukarki fotograficznej może być opłacalną inwestycją.

Drukowanie samodzielnie

Samodzielne drukowanie jest niedrogie w stosunku do kosztu takich produktów. Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj papieru. Na papierze matowym lepiej jest drukować obrazy, w których dominują miękkie odcienie kolorów, a także obrazy czarno-białe i bielone. Półpołyskowe lub błyszczące media są dobre dla obrazów o wysokim kontraście, szczegółowych i bogatych. Papier o wysokim połysku jest doskonałym rozwiązaniem do drukowania żywych obrazów.

Metody drukowania zdjęć na powierzchniach szklanych

Tutaj obrazy są nakładane na lustro, mat, gładką lub wytłaczaną powierzchnię. Używana jest specjalna folia, druk UV i tusze ceramiczne. Można to zrobić na kilka sposobów. Drukowanie na kliszy to tradycyjny sposób przesyłania zdjęć. Najpierw obraz jest drukowany na filmie, a następnie na szkle naklejana jest naklejka. Jest to jedna z najlepszych opcji dekorowania tłoczonych powierzchni. Druk UV – druk przy użyciu specjalnych drukarek. Nadaje się do gładkich i równych powierzchni szklanych o różnych kształtach i rozmiarach. Drukowanie za pomocą atramentów ceramicznych. Najpierw wykonuje się drukowanie, a następnie gotowy produkt umieszcza się w piecu w celu utrwalenia i wysuszenia kompozycji barwiącej na powierzchni.

Zalety drukowania zdjęć na szkle:

  • Jakość drukowania zdjęć ma wysoką rozdzielczość, a obraz można zastosować do powierzchni szklanych o dowolnym rozmiarze i kształcie.
  • Niska cena, w przeciwieństwie do autorskich technik malowania na szkle.
  • Wysoka prędkość produkcji.
  • Drukowanie zdjęć jest obecnie jednym z najszybszych sposobów przesyłania zdjęć.Odporność na wpływy chemiczne i mechaniczne.
  • Do czyszczenia powierzchni można użyć standardowych detergentów.
  • Drukowanie zdjęć dobrze współgra z innymi technologiami dekoracyjnymi: krystalizacją, utrwalaniem, piaskowaniem itp.

 

 

Previous Woskowanie samochodu
Next Jaki nocleg w Ciechocinku wybrać?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Materiały biurowe Alibiuro – wydajne i przydatne

Materiały biurowe to takie elementy, które są potrzebne w każdym biurze, choćby początkowo wydawało się, że można sobie z powodzeniem poradzić bez nich. Rzeczywiście, nie są absolutnie niezbędne, ponieważ w

Strefa Biznesu 0 Comments

Przyszłość polskiej energetyki – rozwiązania Polskiego Funduszu Energetycznego

INNOWACJA, EKSPANSJA I INTEGRACJA TO NAZWA NASZEJ GRY, KTÓRĄ NAZYWAMY BIZNESEM O JUŻ OSIĄGNIĘTYCH SUKCESACH, PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ, NOWYCH PRODUKTACH W OFERCIE I SILE MARKI ROZMAWIALIŚMY Z ROBERTEM ZAGOŻDŻONEM, ZAŁOŻYCIELEM

Strefa Biznesu 0 Comments

Meble fryzjerskie

Jeśli chcesz otworzyć salon fryzjerski, ale nie masz dużych funduszy, nie rozpaczaj. Fryzjer w klasie ekonomicznej to świetna okazja, aby spełnić marzenie i zostać odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą. Należy zauważyć, że

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź