Druk kalendarzy

Druk kalendarzy

Kalendarze to znane i wygodne narzędzie do określania czasu i zadań planowania. Jednak w naszych czasach rola kalendarza uległa rozszerzeniu. Coraz częściej firmy i firmy korzystają z kalendarza nie tylko jako funkcjonalnego atrybutu biurowego, ale także jako długoterminowego i skutecznego środka reklamy.  

Rodzaje kalendarzy

Istnieje wiele różnych kalendarzy: kalendarze na biurko, domy i kalendarze kieszonkowe. Wszystkie pełnią funkcję mediów reklamowych w różnych miejscach. Różna jest także skuteczność różnych rodzajów kalendarzy jako środka reklamy. Kalendarz ma długą historię rozwoju. Ludzie zawsze potrzebowali narzędzia, które pomoże liczyć czas, planować działalność gospodarczą. Pierwszy kalendarz pojawił się w starożytnym Egipcie. Samo słowo „kalendarz” pochodzi od łacińskich słów „calendarium” i „Calendae”. W starożytnym Rzymie obowiązywała reguła spłacania długów pierwszego dnia każdego miesiąca, zwana „Calendae” („kalendarze”).

Zalety kalendarzy

Druk kalendarzy w naszych czasach jest jednym z najpopularniejszych obszarów drukowania reklam. Prawie wszystkie firmy i firmy starają się zamówić kalendarz firmowy z logo firmy i wykorzystują go jako prezent dla klientów i partnerów firmy. Zaletami kalendarza są praktyczność i funkcjonalność. Taki wygodny prezent może stać się skutecznym medium reklamowym. Dlatego wybór kalendarzy prezentowych z reguły jest dość duży. Podczas projektowania kalendarzy stosuje się różne metody wykańczania, aby uczynić go tak oryginalnym i atrakcyjnym, jak to możliwe: lakierowanie, laminowanie, wytłaczanie, dziurkowanie.

Zobacz: Kalendarze trójdzielne w procesie druku >>

Jakie są zalety kalendarza jako medium reklamowego? Najważniejsze jest połączenie funkcjonalności kalendarza i długotrwałego użytkowania. Ponadto kalendarz jest codziennie na oczach właściciela i nieustannie przypomina mu firmę, którą reklamuje.

Potwierdzona skuteczność

Skuteczność wykorzystania kalendarzy jako narzędzia reklamowego została potwierdzona w praktyce. Kalendarz może być idealną reklamą, którą właściciel kalendarza będzie dobrowolnie oglądał przez cały rok. Czasami piękny kalendarz zawiesza się na lata, pomimo już utraconego znaczenia, i służy jako dekoracja do domu lub biura. Istnieje wiele różnych opcji i modyfikacji kalendarzy. Najpopularniejsze są kalendarze kwartalne i flipchart. Właśnie te rodzaje kalendarzy najczęściej odgrywają rolę upominków promocyjnych. Zaletą kalendarzy kwartalnych jest funkcjonalność. Oczywiście, aby kalendarz odgrywał swoją rolę, musi prezentować się estetycznie i zdobić biuro danej firmy.

Previous Smartfony Xiaomi: czy warto je kupić?
Next Jaki nocleg w Arłamowie wybrać?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

TORUŃSKIE ELIMINACJE „PATROL ROKU 2017”

W Toruniu odbyły się eliminacje I stopnia do XXIV już Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji, Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku 2017”. W zawodach rywalizowało 91 funkcjonariuszy z komisariatów podległych KMP

Wiadomości 0 Comments

GRATULACJE OD PREZYDENTA MIASTA TORUNIA

Policjant toruńskiej „drogówki” strażak i strażnik miejski odebrali listy gratulacyjne i wyróżnienia od Prezydenta Miasta Torunia Michała Zaleskiego. Historię mł. asp. Rafała Dorobka z toruńskiej komendy, bryg Adama Rogaczewskiego i

Wiadomości 0 Comments

Sportowcy, dziennikarze i policjanci dla uczniów

W dzisiejszym wydarzeniu, którego mecenasem był Wydział Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Torunia czyli mobilnej Galerii Gwiazd Toruńskiego Sportu wzięli udział m.in. sportowcy, dziennikarze Radia Gra i policjanci. Wszystko dla

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź