Czołowe zderzenie dwóch aut na S-10

Czołowe zderzenie dwóch aut na S-10

W sobotę na trasie S10 w okolicach Brzozy Toruńskiej doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. Kierowca daewoo z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka nissanem. Obaj kierowcy z licznymi i bardzo poważnymi obrażeniami trafili do szpitali w Toruniu. Ich pojazdy zostały zabezpieczone na policyjnym parkingu.

W minioną sobotę (21.04.18)  o godz. 21.30 w okolicach Brzozy Toruńskiej   doszło do bardzo poważnego w skutkach wypadku drogowego. Kierując pojazdem marki daewoo lanos jadąc drogą S-10 od strony autostrady A-1, w kierunku drogi krajowej nr 10,  z nieznanych  przyczyn nagle  zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się  czołowo  z pojazdem marki  nissan almera. Lanosem w tym czasie kierował 44 -letni mieszkaniec Solca Kujawskiego zaś  kierowcą  almery był  29- latek z Włocławka.  Obaj kierowcy z licznymi obrażeniami trafili do toruńskich szpitali. Badania wykazały, że w  chwili zdarzenia byli trzeźwi. Ich pojazdy  zabezpieczono procesowo na policyjnym parkingu. Teraz postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji  Toruń Podgórz.
Previous Zatrzymani przez dzielnicowych, gdy przewozili narkotyki
Next Piłka nożna

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ 71-LATKI

Policjanci z Komisariatu Policji Toruń – Podgórz zakończyli poszukiwania 71-latki, której zaginięcie zgłoszono na początku stycznia. Wczoraj pracownik jednej z firm w okolicach ul. Ceglanej zauważył kobietę i powiadomił o

Wiadomości 0 Comments

Wypadek w Kowrozie

Wczoraj (05.12) w Kowrozie (gm. Łysomice) doszło do wypadku drogowego. Osobowa skoda zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Kierowca trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Wiadomości 0 Comments

Pracownicy banku uratowali pieniądze klientki

Czujni pracownicy banku w rozmowie z klientką, bardzo szybko zorientowali się, że ta jest manipulowana przez oszustów. Kobieta wierząc, że pomaga w trudnej sytuacji swojej wnuczce chciała wypłacić swoje oszczędności,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź