ARESZTOWANY ZA NARKOTYKI

ARESZTOWANY ZA NARKOTYKI

Na najbliższe trzy miesiące do aresztu trafił 29-latek, u którego policjanci znaleźli ponad 340g marihuany i haszyszu. Śledczy zarzucili mu posiadanie znacznej ilość narkotyków i udział w ich obrocie. Za przestępstwa te grozi mu nawet do 12 lat więzienia.

Przypomnijmy: w miniony czwartek (9.03.17) około 9:40 policjanci z oddziału prewencji w Bydgoszczy wykonujący czynności na terenie Torunia podczas kontroli piwnic przy ul. Dziewulskiego natrafili na dziwnie zachowującego się mężczyznę. Ten na ich widok schował się w boksie piwnicy, a następnie zamknął drzwi od środka. Funkcjonariusze postanowili wyjaśnić tę podejrzaną reakcję, zwłaszcza, że dodatkowo wyczuli woń palonej marihuany. Pukali do  piwnicy jednak pomimo kilkakrotnych wezwań do otwarcia mężczyzna nie chciał tego uczynić. W końcu zrezygnowany dobrowolnie otworzył. Wewnątrz policjanci znaleźli kilka telefonów komórkowych, pieniądze, komputer oraz kilka pęków kluczy. Funkcjonariusze postanowili też sprawdzić znajdującą się obok tego pomieszczenia skrytkę. Jak się okazało, znajdowały się w niej woreczki strunowe z zielonym suszem, ok. 26g.

Policjanci podejrzewając, że mężczyzna może mieć coś więcej na sumieniu postanowili skontrolować inne piwnice. Przechodząc obok kolejnych boksów ponownie wyczuli woń marihuany. Zawiadomili dyżurnego komisariatu na Rubinkowie, który skierował na miejsce kryminalnych i przewodnika z psem służbowym. Funkcjonariusze z OPP w Bydgoszczy podzielili się swoimi podejrzeniami i wskazali ich zdaniem podejrzane pomieszczenia. W jednym z nich policjanci ujawnili kolejny susz, tym razem było go znacznie więcej, bo ponad 308 g i brunatną substancję o wadze ponad 8 g, do tego wagę elektroniczną, woreczki strunowe i  folie aluminiowe. Wszystkie znalezione substancje poddano wstępnym testom. Susz roślinny wykazał cechy charakterystyczne dla marihuany, a brunatna substancja dla haszyszu.

Mężczyzna trafił do komisariatu na Rubinkowie, a następnie do policyjnego aresztu. W minioną sobotę (11.03.17) kryminalni z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo doprowadzili do Sądu Rejonowego 29-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków i udział w ich obrocie. Sąd po zapoznaniu się z całością materiału dowodowego  zgromadzonego przez śledczych przychylił się do wniosku złożonego przez prokuratora i aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia.

Previous SPRAWDŹ STAN TECHNICZNY AUTA PRZED SEZONEM
Next WPADŁ KRÓTKO PO WŁAMANIU

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

ARESZT DLA ROZBÓJNIKA

Policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie chwilę po zgłoszeniu zatrzymali 37-latka podejrzanego o dokonanie rozboju. Mężczyzna podszedł do pokrzywdzonego, uderzył go i zabrał mu telefon komórkowy. Podczas zatrzymania rozbójnik podał

Toruń na Sygnale 0 Comments

ODGŁOSY STRZAŁÓW

Odgłosy strzałów niewiadomego pochodzenia usłyszeli świadkowie dzisiaj tuż po godzinie 12:00 w Toruniu u zbiegu ulic Matejki i Mickiewicza. Teraz na miejscu pracują policjanci kryminalni, żeby ustalić okoliczności tego zdarzenia.

Toruń na Sygnale 0 Comments

USŁYSZAŁ CZTERY ZARZUTY

26–latek z ust śledczych z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo usłyszał cztery zarzuty. Śledczy udowodnili mu usiłowania kradzieży trzech pojazdów a ponieważ się nie powiodły to skradł z nich przedmioty. W

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź