ARESZTOWANY SPRAWCA SOBOTNIEGO WYPADKU

ARESZTOWANY SPRAWCA SOBOTNIEGO WYPADKU

Dzisiaj 25.04.2017 roku policjanci doprowadzili do Sądu Rejonowego w Toruniu 23- letni sprawca wypadku, który usłyszał zarzut umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym. Sąd zdecydował aresztować tego mężczyznę na najbliższe trzy miesiące. Grozi mu do czterech i pół roku więzienia.

Dzisiaj 25.04.2017 w związku ze złożonym przez Prokuratora Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód wnioskiem o tymczasowe aresztowanie 23- latka ,kryminalni z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście doprowadzili  go do Sądu Rejonowego w Toruniu. Sędzia po zapoznaniu się z całością materiału zgromadzonego przez śledczych zdecydował się wydać postanowienie tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na najbliższe trzy miesiące.
Przypomnijmy :Wczoraj  24.04.2017 roku, śledczy z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście ogłosili zarzut umyślnego naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, 23 latkowi z Torunia, który doprowadził do poważnego wypadku na moście. Podczas dokładnych sprawdzeń okazało się również, że ten człowiek  nigdy nie zdobył uprawnień do kierowania pojazdami. Do tego  miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie i bezpośrednio po doprowadzeniu do wypadku zbiegł z miejsca zdarzenia. Do całego zdarzenia doszło, w  minioną sobotę 22.04.2017  około godziny 13:30 dyżurny toruńskiej Policji otrzymał informację o wypadku do jakiego doszło na moście im. Józefa Piłsudskiego  w Toruniu. Dyżurny na miejsce natychmiast skierował patrole ruchu drogowego oraz z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście. Jak ustalili policjanci  pojazd osobowy marki audi koloru czarnego jechał od strony Placu Rapackiego ( centrum miasta) w kierunku Placu Armii Krajowej (dzielnica Podgórz). Kierowca podjął manewr wyprzedzania. W pewnym momencie stracił panowanie nad kierownicą i pojazd zjechał na przeciwny pas ruchu. Wtedy doszło do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwka pojazdem audi koloru granatowego. Siła uderzenia była tak duża, że granatowe audi cofnęło w tył i uderzyło w znajdującego się za nim opla astrę. Czarne audi z kolei siła uderzenia ponownie skierowała na pas, którym jechał pierwotnie i tam audi zderzyło się z jadącym tym pasem volkswagenem passatem. Kierowca czarnego audi zbiegł z miejsca wypadku. Jednak funkcjonariusze zatrzymali go. Jak się okazało  23- latek był pod wpływem alkoholu. W chwili badania miał ponad  promil alkoholu w organizmie. Do szpitala trafiła pasażerka opla, która po zaopatrzeniu mogła powrócić do domu. Pogotowie zabrało także dwie poważnie ranne osoby z granatowego audi. One pozostały w szpitalu. Wjazd z na most w czasie usuwania skutków zdarzenia był niemożliwy. Funkcjonariusze toruńskiej drogówki przez kilka godzin kierowali wszystkich kierowców objazdami na nowy most. im. gen. Zawackiej. Mężczyzna bezpośrednio po wypadku trafił do policyjnego aresztu.

Teraz sprawcy może grozić do czterech i pół roku więzienia.

Previous UPRAWIAŁ KONOPIE W MIESZKANIU
Next 1000 DRZEW NA MINUTĘ

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

„TRZEŹWY KIERUJĄCY” W TORUNIU

Dzisiaj policjanci toruńskiej drogówki w godz. 6.00-10.00 przeprowadzili działania pod nazwą „Trzeźwy kierujący”. Akcja prowadzona jest cyklicznie na terenie miasta i powiatu. Prewencyjne działania mają na celu wyeliminowanie nietrzeźwych kierowców.

Toruń na Sygnale 0 Comments

PASAŻER AUDI ZMARŁ PO WYPADKU

W sobotę (18.11) w szpitalu zmarł 39-letni pasażer audi, który trafił tam po wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło 12 listopada tego roku w Grębocinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że

Toruń na Sygnale 0 Comments

ARESZTOWANY ZA NARKOTYKI

Wczoraj (03.08) kryminalni z toruńskiej komendy doprowadzili do sądu 27-latka zatrzymanego za łamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W jego mieszkaniu policjanci odnaleźli blisko 800 gramów amfetaminy i ponad 90 gramów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź