ARESZT I DOZÓR W SPRAWIE ZABÓJSTWA

ARESZT I DOZÓR W SPRAWIE ZABÓJSTWA

Wczoraj (19.04) kryminalni z toruńskiej komendy doprowadzili do miejscowego sądu dwóch mężczyzn podejrzanych w sprawie tragicznego w skutkach wydarzenia z poniedziałkowej nocy. Sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie dla 19-latka i dozorze policji dla 21-latka. Młodszemu z mężczyzn może grozić nawet dożywocie.

Wczoraj (19.04) późnym popołudniem kryminalni  z toruńskiej komendy doprowadzili do miejscowego sądu dwóch mężczyzn podejrzanych w sprawie tragicznego w skutkach wydarzenia z poniedziałkowej nocy. Przypomnijmy: 17 kwietnia około godziny 4:20 dyżurny toruńskiej komendy otrzymał informację o awanturze  kilkunastu osób, do jakiej doszło na ulicy Chełmińskiej w Toruniu. Ze wstępnych informacji wynikało, że w skutek tego zdarzenia jedna z osób została prawdopodobnie ugodzona nożem w brzuch i trafiła do szpitala. Niestety pomimo usilnych starań lekarzy 28-letni mężczyzna zmarł. Policjanci natychmiast przystąpili do ustalania okoliczności oraz  zabezpieczania śladów i dowodów tego zdarzenia. W wyniku ich działań po kilkudziesięciu minutach  w jednym z mieszkań do tej sprawy, zatrzymali dwóch mężczyzn. To 19 i 21- letni mieszkańcy tamtejszego rejonu. Młodszy z nich był trzeźwy, starszy miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Czynności wykonywane przez policjantów wykazały, że 28-latek to nie jedyny pokrzywdzony w tej sprawie. Okazało się bowiem, że podczas tego zdarzenia niegroźnych  obrażeń  klatki piersiowej doznał również 31-  letni mieszkaniec Torunia. Na szczęście  nie wymagały one  jego hospitalizacji. Śledczy weryfikują i ustalają udział  i rolę poszczególnych osób w tym zdarzeniu. Młodszy z mężczyzn usłyszał zarzuty za zabójstwo, usiłowanie zabójstwa i posiadanie narkotyków, starszemu przedstawiono zarzut za groźby karalne. Sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie dla 19-latka i dozorze policji dla 21-latka.

Młodszemu z mężczyzn może grozić nawet dożywocie

Previous ROWERZYSTA ZMARŁ PO WYPADKU
Next POSZUKIWANY SCHOWAŁ SIĘ W SZAFCE

Może to Ci się spodoba

Toruń na Sygnale 0 Comments

CUCIŁA KOLEŻANKĘ BIAŁYM PROSZKIEM

Mowa o 38 -letniej mieszkance Torunia, która cuciła omdlałą koleżankę wcierając jej w dziąsła biały proszek. Funkcjonariusz odnaleźli przy niej środki narkotyczne. Teraz odpowie za ich posiadanie. Wczorajszej nocy tj.

Toruń na Sygnale 0 Comments

TEN TOWAR NIE TRAFI NA „CZARNY RYNEK”

Kryminalni z komisariatu na Rubinkowie w jednym z mieszkań znaleźli ponad 60 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Policjanci wkrótce przedstawią zarzuty 38-latkowi. Straty Skarbu Państwa z tytułu nieodprowadzonego

Toruń na Sygnale 0 Comments

UBLIŻAŁ, GROZIŁ I USZKODZIŁ SZYBĘ W KARETCE

Ubliżał załodze pogotowia, groził im pobiciem, kopał drzwi karetki i walił pięściami w szybę, aż w końcu ją uszkodził. Agresywny 25-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, znieważenia funkcjonariuszy publicznych – ratowników

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź